Соціально – психологічна служба

План роботи на ЖОВТЕНЬ 2020 року соціального педагога Дементьєвої Ірини Едуардівни

План роботи на вересень 2020 року соціального педагога Дементьєвої Ірини Едуардівни

Річний план роботи соціального педагога Дементьєвої Ірини Едуардівни ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» на 2020-2021 навчальний рік

Адаптація першокурсників

Анкети - відповіді залежностей

Правопорушення серед неповнолітніх

СТОП-БУЛІНГ

План роботи соціального педагога ДНЗ «Маріупольський центр професійно- технічної освіти» Малюги Олександри Валеріївни на 2018-2019  навч. рік

Аналітичний звіт про діяльність соціального педагога Малюги Олександри Валеріївни за 2017-2018 навчальний рік

Прес-реліз від 19.05.2020 року  про здоров’я та поведінкові орієнтації європейських підлітків у віковій групі 11-15 років

Тренінг зі здобувачами освіти ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» за програмою «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти» при підтримці ГО «Ла Страда – Україна»

З 18 жовтня в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» медіаторами Кондрючек Р.Ф. та Малюгою О.В. було розпочато впровадження  Програми освітнього тренінгу для здобувачів освіти «БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА/МЕДІАТОРКИ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ» за підтримки ГО «Ла Страда-Україна».

Мета програми: підготувати учнів/учениць медіаторів/медіаторок служб порозуміння для впровадження медіації в закладах освіти за принципом «рівний-рівному».

Протягом місяця за результатами анкетувань було відібрано 10 учнів, майбутніх медіаторів\медіаторок. Навчання проводилось в чотири етапи за наступними темами:

1 день: «Протидія насильству. Протидія булінгу. Миробудування.
Основи конфліктології»

2 день: «Вирішення конфлікту. Комунікативні навички медіатора/медіаторки»

3 день: "Етапи медіації. Практика медіації"

4 день: “Відновні практики. Практика медіації. Діяльність служби порозуміння” .

Під час навчання учні оволоділи певними знаннями, уміннями та навичками, за допомогою яких зможуть в подальшому активно впливати на позитивне вирішення конфліктних ситуацій. За плідну працю та освоєння матеріалу Програми «БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА/МЕДІАТОРКИ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ» учні-медіатори\медіаторки отримали сертифікати.  

Наступним кроком для вирішення конфліктів мирним шляхом  у Центрі у листопаді буде створена Служба порозуміння.