Соціально – психологічна служба

План роботи на вересень 2020 року соціального педагога Дементьєвої Ірини Едуардівни

Річний план роботи соціального педагога Дементьєвої Ірини Едуардівни ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» на 2020-2021 навчальний рік

План роботи соціального педагога ДНЗ «Маріупольський центр професійно- технічної освіти» Малюги Олександри Валеріївни на 2018-2019  навч. рік

Аналітичний звіт про діяльність соціального педагога Малюги Олександри Валеріївни за 2017-2018 навчальний рік

Прес-реліз від 19.05.2020 року  про здоров’я та поведінкові орієнтації європейських підлітків у віковій групі 11-15 років

Тренінг зі здобувачами освіти ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» за програмою «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти» при підтримці ГО «Ла Страда – Україна»

З 18 жовтня в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» медіаторами Кондрючек Р.Ф. та Малюгою О.В. було розпочато впровадження  Програми освітнього тренінгу для здобувачів освіти «БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА/МЕДІАТОРКИ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ» за підтримки ГО «Ла Страда-Україна».

Мета програми: підготувати учнів/учениць медіаторів/медіаторок служб порозуміння для впровадження медіації в закладах освіти за принципом «рівний-рівному».

Протягом місяця за результатами анкетувань було відібрано 10 учнів, майбутніх медіаторів\медіаторок. Навчання проводилось в чотири етапи за наступними темами:

1 день: «Протидія насильству. Протидія булінгу. Миробудування.
Основи конфліктології»

2 день: «Вирішення конфлікту. Комунікативні навички медіатора/медіаторки»

3 день: "Етапи медіації. Практика медіації"

4 день: “Відновні практики. Практика медіації. Діяльність служби порозуміння” .

Під час навчання учні оволоділи певними знаннями, уміннями та навичками, за допомогою яких зможуть в подальшому активно впливати на позитивне вирішення конфліктних ситуацій. За плідну працю та освоєння матеріалу Програми «БАЗОВІ НАВИЧКИ МЕДІАТОРА/МЕДІАТОРКИ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ» учні-медіатори\медіаторки отримали сертифікати.  

Наступним кроком для вирішення конфліктів мирним шляхом  у Центрі у листопаді буде створена Служба порозуміння.