Фізична культура та спорт

Ігор Федоренко учень ДНЗ «Маріупольський центр ПТО» - чемпіон Світу з пауерліфтингу

З 16 травня в розважальному комплексі «Ареналін Сіті» в обласному центрі Волині – Луцьку, проходив чемпіонат Світу з пауерліфтингу. В Луцьку змагалися 500 силачів з 24 країн світу протягом чотирьох днів. Атлети позмагалися в жимі штанги лежачи, становій тязі, підйомі штанги на біцепси.
Учасники всі різні, але завдання у них одне – побити не лише власні рекорди, а й інших пауерліфтерів. На жаль, держава фактично не фінансує цей спорт – уся відповідальність на організаторах і учасниках.
Наш учень Федоренко Ігор став чемпіоном Світу з пауерліфтингу у ваговій категорії до 110 кг, загальна сума 550 кг.
Вітаємо переможця і бажаємо йому найвищих висот.

Участь учнів ДНЗ «Маріупольський центр ПТО» в міській легкоатлетичній естафеті

В рамках загальноміської спартакіади пройшла традиційна масова легкоатлетична естафета. Організаторами виступили - управління молоді та спорту міськради спільно з комунальним закладом "М.Спорт". У змаганнях взяли участь збірні команди всіх навчальних закладів міста різних ступенів і освітніх рівнів. Захід розпочався з групової розминки. Сама естафета пройшла в 11 етапів, уздовж Приморського бульвару. Учасники стартували в районі готелю «Турист», і одночасно на фіксованих відрізках дистанції. Загальна протяжність етапів склала 3,2 км.
За словами начальника навчально-спортивного відділу управління спорту Георгія Федоренко, в цьому році формат проведення естафети був кардинально змінений. «Ми створюємо сучасний формат спортивних заходів, щоб діти ще з більшим бажанням прагнули до перемогами і показували відмінні результати».
Команда нашого закладу під керівництвом керівника фізичного виховання Третяка Сергія Валентиновича та викладача Дудко Ігоря Анатолійовича зайняла 2 місце. Вітаємо переможців!

Перемога команди Центру у змаганнях з міні – футболу

З 24.04.19 р. по 26.04.19 р. на базі ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» пройшли змагання з міні – футболу Спартакіади південної зони Донецької області серед команд ЗПО 2018 – 2019 н.р.
Команда з міні – футболу Центру у непростій боротьбі здобула перемогу, зайняла І місце. Викладач фізичної культури Дудко І.А. і команда Центру були нагороджені грамотою і Кубком Міністерства освіти і науки України комітетом фізичного виховання та спорту Донецької області.
Вітаємо переможців!

Пшеничний Микита зайняв І місце у Всеукраїнському турнірі з греко – римської боротьби

8-10 березня 2019 р. у м. Одеса пройшов Всеукраїнський турнір з греко - римської боротьби, присвячений пам’яті заслуженого тренера України. Учень ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» Пшеничний Микита зайняв І місце. Вітаємо переможця і бажаємо подальших успіхів!

Перемога на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, присвячений В.Д. Дем’янову

В грудні 2018 р. в м. Тернопіль пройшов Міжнародний турнір з греко-римської боротьби присвячений В.Д. Дем’янову. Учень ІІ курсу Пшеничний Микита зайняв ІІІ місце. Це подвійне досягнення нашого учня, а також викладача нашого навчального закладу Дудко І.А.

Ігор Анатолійович тренерує наших учнів у греко-римському залі, який був відремонтований силами наших учнів та працівників. Дудко І.А. в 2017 році зайняв І місце серед ветеранів - спортсменів з греко-римської боротьби на Україні. Вітаємо переможця!

Учень ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» Геннадій Завертайло – Срібний призер Кубку України з греко-римської боротьби

У листопаді 2018 р. у м. Миколаїві відбулися змагання на Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів.

Учень ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» Геннадій Завертайло став Срібним призером Кубку України з греко-римської боротьби.Відзначимо, Геннадій Завертайло майстер спорту України, борець греко-римського стилю, віце-чемпіон світу, срібний призер Всесвітньої Гімназіади стипендіат міської ради м. Маріуполя.Вітаємо переможця!

Учень ДНЗ "Маріупольський центр професійно - технічної освіти" Федоренко Ігор зайняв І місце у ваговій категорії 110 кг з жиму лежачі

В жовтні 2018 р. в м. Кривий Ріг пройшов кубок України з жиму лежачі. Наш учень Федоренко Ігор зайняв І місце у ваговій  категорії 110 кг. З результатом – 520.

Ігор був нагороджений медаллю і отримав сертифікат за І місце що дає йому можливість взяти участь у Чемпіонаті Європи.

Бажаємо перемог у наступних змаганнях.

Учень ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» завоював срібну медаль на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу.

Державний навчальний заклад «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» вітає учня І курсу Федоренко Ігоря, який завоював срібну медаль на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу,  який проходив у м. Луцьку в травні 2018 р.

Варто зазначити, що цьогоріч у змаганнях брали участь спортсмени з 16 країн світу: Білорусі, Росії, Польщі, Німеччини, Італії, Угорщини, Словаччини, Грузії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Румунії, Франції, Ірану та з інших країн.

Президент офіційного представництва в Україні Всесвітнього альянсу пауерліфтингу Вадим Коцага зазначив, що такі змагання є необхідними, оскільки спонукають молодь до систематичних занять спортом, а також дають спорсменам можливість розвиватися та прагнути до кращих результатів, дозволяють виявляти найсильніших атлетів світу.
Цей чемпіонат є найбільшим святом спорту (звісно після Олімпійских ігор).

Вітаємо срібного призера Чемпіонату світу - Федоренко Ігоря і бажаємо у майбутньому стати Чемпіоном світу.

Перемога на Чемпіонаті світу  з греко - римської боротьби учня

ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» -

Завертайло Геннадія

4 вересня 2017 р. в столиці Греції, Афінах,  проходив Чемпіонат світу по греко - римській боротьби. Зборну України показала  чудові результати, завоювала 3 золоті медалі і 1 срібну. В загальному заліку наша країна увійшла в трійку первенства світу.

11 вересня колектив ДНЗ «Маріупольського центру професійно-технічної освіти» урочисто зустрів призера чемпіонату світу, учня ІІ курсу Завертайло Геннадія, який зайняв ІІ місце і приніс нашій державі, нашому місту, нашому навчальному закладу «Срібло».

Завертайло Геннадій розказав про свої враження від чемпіонату світу.

Олімпійський тиждень здоров’я розпочався з перемоги. Вітаємо всіх учасників Олімпійського тижня і бажаємо в майбутньому спортивних перемог, а нашому учню Завертайло Геннадію стати чемпіоном світу.