Фізична культура та спорт

Здобувач освіти ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Шуєв Олексій змагався у триборстві пауерліфтінгу в м.Черкаси, подолав штангу 360 кг та посів І місце серед юнаків у ваговій категорії до 75 кг.
Вітаємо!!!!

Вітаємо з перемогою Кота Дмитра! 

Здобувач освіти групи 23 з професії «Помічник машиніста тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу» Кот Дмитро посів І місце у відкритому чемпіонаті Донецької області з велосипедного спорту. Вітаємо!

19-20 лютого в м. Київі пройшов відкритий Всеукраїнський турнир з греко-римської боротьби серед кадетів, присвячений пам"яті Олімпійського чемпіону Олександру Колчинському.
Здобувач освіти ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" Дементієівівв Нікіта став чемпіоном.
Вітаємо Нікіту та його тренера з перемогою!

Вітаємо Дементієва Нікіту з отриманим почесним спортивним званням “Майстeр спорту з грeко-римської боротьби” та зарахованням до обласної школи Олімпійського рeзeрву Донeцької області

Пeрeд Новим роком здобувач освіти ДНЗ “Маріупольський цeнтр профeсійно-тeхнічної освіти” Дeмeнтієв Нікіта отримав почeснe спортивнe звання “Майстeр спорту з грeко-римської боротьби” та зарахован в обласну школу Олімпійського рeзeрву Донeцької області. Заклад освіти пишається досягнeннями Нікіти та бажає успіхів і нових вагомих досягнeнь в спорті.

Змагання з баскетболу

Протягом двох днів 23-25 січня на базі Маріупольського професійного ліцею відбувались змагання з баскетболу серед ЗП(ПТ)О м. Маріуполя.
Змагання проводилися з метою популяризації волейболу та пропаганди здорового способу життя
Всі ігри були напруженими та цікавими як для гравців, так і для глядачів.
Останній день змагань закінчився нагородженням грамотами, кубками та подарунками і спільним фото на пам'ять.
Команда здобувачів освіти ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» зайняла впевнене ІІІ місце.
Хлопці, ми вами пишаємось!!!


 

Перемога Федоренко Ігоря на чемпіонаті міста Маріуполя з пауерліфтингу

16 червня відбувся чемпіонат міста Маріуполя з пауерліфтингу. Кращі спортсмени міста, чемпіони та призери всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи, боролися за путівки на міжнародні старти 2020 року.
Не пропустив, став переможцем серед кращих, насолодився силою та майстерністю еліти світового пауерліфтингу наш учень Федоренко Ігор, який зайняв І місце.
Вітаємо з перемогою!


 

Ігор Федоренко учень ДНЗ «Маріупольський центр ПТО» - чемпіон Світу з пауерліфтингу

З 16 травня в розважальному комплексі «Ареналін Сіті» в обласному центрі Волині – Луцьку, проходив чемпіонат Світу з пауерліфтингу. В Луцьку змагалися 500 силачів з 24 країн світу протягом чотирьох днів. Атлети позмагалися в жимі штанги лежачи, становій тязі, підйомі штанги на біцепси.
Учасники всі різні, але завдання у них одне – побити не лише власні рекорди, а й інших пауерліфтерів. На жаль, держава фактично не фінансує цей спорт – уся відповідальність на організаторах і учасниках.
Наш учень Федоренко Ігор став чемпіоном Світу з пауерліфтингу у ваговій категорії до 110 кг, загальна сума 550 кг.
Вітаємо переможця і бажаємо йому найвищих висот.


 

Участь учнів ДНЗ «Маріупольський центр ПТО» в міській легкоатлетичній естафеті

В рамках загальноміської спартакіади пройшла традиційна масова легкоатлетична естафета. Організаторами виступили - управління молоді та спорту міськради спільно з комунальним закладом "М.Спорт". У змаганнях взяли участь збірні команди всіх навчальних закладів міста різних ступенів і освітніх рівнів. Захід розпочався з групової розминки. Сама естафета пройшла в 11 етапів, уздовж Приморського бульвару. Учасники стартували в районі готелю «Турист», і одночасно на фіксованих відрізках дистанції. Загальна протяжність етапів склала 3,2 км.
За словами начальника навчально-спортивного відділу управління спорту Георгія Федоренко, в цьому році формат проведення естафети був кардинально змінений. «Ми створюємо сучасний формат спортивних заходів, щоб діти ще з більшим бажанням прагнули до перемогами і показували відмінні результати».
Команда нашого закладу під керівництвом керівника фізичного виховання Третяка Сергія Валентиновича та викладача Дудко Ігоря Анатолійовича зайняла 2 місце. Вітаємо переможців!
 

Перемога команди Центру у змаганнях з міні – футболу

З 24.04.19 р. по 26.04.19 р. на базі ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» пройшли змагання з міні – футболу Спартакіади південної зони Донецької області серед команд ЗПО 2018 – 2019 н.р.
Команда з міні – футболу Центру у непростій боротьбі здобула перемогу, зайняла І місце. Викладач фізичної культури Дудко І.А. і команда Центру були нагороджені грамотою і Кубком Міністерства освіти і науки України комітетом фізичного виховання та спорту Донецької області.
Вітаємо переможців!


 

Пшеничний Микита зайняв І місце у Всеукраїнському турнірі з греко – римської боротьби

8-10 березня 2019 р. у м. Одеса пройшов Всеукраїнський турнір з греко - римської боротьби, присвячений пам’яті заслуженого тренера України. Учень ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» Пшеничний Микита зайняв І місце. Вітаємо переможця і бажаємо подальших успіхів!

Перемога на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, присвячений В.Д. Дем’янову

В грудні 2018 р. в м. Тернопіль пройшов Міжнародний турнір з греко-римської боротьби присвячений В.Д. Дем’янову. Учень ІІ курсу Пшеничний Микита зайняв ІІІ місце. Це подвійне досягнення нашого учня, а також викладача нашого навчального закладу Дудко І.А. 

Ігор Анатолійович тренерує наших учнів у греко-римському залі, який був відремонтований силами наших учнів та працівників. Дудко І.А. в 2017 році зайняв І місце серед ветеранів - спортсменів з греко-римської боротьби на Україні. Вітаємо переможця!

Учень ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» Геннадій Завертайло – Срібний призер Кубку України з греко-римської боротьби

У листопаді 2018 р. у м. Миколаїві відбулися змагання на Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів.

Учень ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» Геннадій Завертайло став Срібним призером Кубку України з греко-римської боротьби.Відзначимо, Геннадій Завертайло майстер спорту України, борець греко-римського стилю, віце-чемпіон світу, срібний призер Всесвітньої Гімназіади стипендіат міської ради м. Маріуполя.Вітаємо переможця!

Учень ДНЗ "Маріупольський центр професійно - технічної освіти" Федоренко Ігор зайняв І місце у ваговій категорії 110 кг з жиму лежачі

В жовтні 2018 р. в м. Кривий Ріг пройшов кубок України з жиму лежачі. Наш учень Федоренко Ігор зайняв І місце у ваговій  категорії 110 кг. З результатом – 520.

Ігор був нагороджений медаллю і отримав сертифікат за І місце що дає йому можливість взяти участь у Чемпіонаті Європи.

Бажаємо перемог у наступних змаганнях. 

  

Учень ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» завоював срібну медаль на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу.

Державний навчальний заклад «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» вітає учня І курсу Федоренко Ігоря, який завоював срібну медаль на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу,  який проходив у м. Луцьку в травні 2018 р.

Варто зазначити, що цьогоріч у змаганнях брали участь спортсмени з 16 країн світу: Білорусі, Росії, Польщі, Німеччини, Італії, Угорщини, Словаччини, Грузії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Румунії, Франції, Ірану та з інших країн.

Президент офіційного представництва в Україні Всесвітнього альянсу пауерліфтингу Вадим Коцага зазначив, що такі змагання є необхідними, оскільки спонукають молодь до систематичних занять спортом, а також дають спорсменам можливість розвиватися та прагнути до кращих результатів, дозволяють виявляти найсильніших атлетів світу.
Цей чемпіонат є найбільшим святом спорту (звісно після Олімпійских ігор).

Вітаємо срібного призера Чемпіонату світу - Федоренко Ігоря і бажаємо у майбутньому стати Чемпіоном світу.

  

Перемога на Чемпіонаті світу  з греко - римської боротьби учня

ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» -

 Завертайло Геннадія

4 вересня 2017 р. в столиці Греції, Афінах,  проходив Чемпіонат світу по греко - римській боротьби. Зборну України показала  чудові результати, завоювала 3 золоті медалі і 1 срібну. В загальному заліку наша країна увійшла в трійку первенства світу.

11 вересня колектив ДНЗ «Маріупольського центру професійно-технічної освіти» урочисто зустрів призера чемпіонату світу, учня ІІ курсу Завертайло Геннадія, який зайняв ІІ місце і приніс нашій державі, нашому місту, нашому навчальному закладу «Срібло».

Завертайло Геннадій розказав про свої враження від чемпіонату світу.

Олімпійський тиждень здоров’я розпочався з перемоги. Вітаємо всіх учасників Олімпійського тижня і бажаємо в майбутньому спортивних перемог, а нашому учню Завертайло Геннадію стати чемпіоном світу.