Наша творчість

ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" онлайн взяв участь у ІІ етапі - щорічного обласного огляду-конкурсу з декоративно-прикладної та фототворчості;обласної виставки-конкурсі науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA» 

25 березня 2021 року ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" онлайн взяв участь у ІІ етапі - щорічного обласного огляду-конкурсу з декоративно-прикладної та фототворчості;обласної виставки-конкурсі науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA».
Організація та проведення оглядів-конкурсів технічної творчості сприяє розвитку раціоналізаторської та винахідницької роботи, поглибленню технічних знань здобувачів освіти, вдосконаленню професійних вмінь і навичок, переобладнанню й укріпленню навчально-матеріальної бази.

 

Участь в обласному огляді – конкурсі художньої творчості, конкурсах технічної, декоративно – прикладної та фото творчості

4 квітня 2019 року у ПК «Український дім» відбувся п’ятий обласний огляд – конкурс художньої творчості, конкурсах технічної, декоративно – прикладної та фото творчості під девізом: «Ми – таланти України», який висвітлив таланти учнів. На заключному концерті були представлені найкращі номери наших учнів, які були нагороджені дипломами переможців. Також були відмічені найкращі роботи з декоративно – прикладного та фото творчості. Наш Центр зайняв І місце за фототворчість, ІІ місце – за декортивно – прикладну творчість, Дерксен Іван став переможцем серед чтиців, а також І місце – зайняв театралізований виступ гуртка «Веселка знань» під керівництвом викладача Ларіонової Н.М.
Вітаємо переможців!


 

На базі Державного навчального закладу «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» 1 березня 2018 року був проведений ІІ етап щорічної обласної виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA», огляд-конкурсу з декоративно прикладної та фототворчості серед закладів професійно - технічної освіти Маріупольського регіону.

Учасників конкурсу вітали Дяченко І.М., завідувач відділу декоративно-прикладної та технічної творчості КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» та Денисенко Д.А., методист відділу декоративно-прикладної та технічної творчості КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».

Учні та педпрацівники професійно-технічних навчальних закладів взяли активну участь і показали якісну підготовку до конкурсу. Вони представили різноманітні витвори мистецтва, технічної творчості та фототворчості. Членам журі було дуже складно відібрати експонати для демонстрації на ІІІ етапі конкурсу, який відбудеться 3 травня 2018 року у м. Маріуполь (Палац культури Металургів).