Охорона праці та життєдіяльності

Інструктаж з безпеки життєдіяльності під час літніх канікул

ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці з 26 квітня по 30 квітня 2021 року у ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» пройшов Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом «Безпечне та здорове майбутнє».

І курс – стіннівки

ІІ курс- реферати

Реферат на тему: «Основні положення охорони праці на виробництві», група №23 "Помічник машиніста тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу"

Реферат на тему: «Безпечне та здорове майбутнє», група №29 «Кухар, кондитер»

ІІІ курс – презентації

Презентація на тему: "Безпека та здоров'я!", група №39

Презентація на тему: "Безпечне та здорове мабутнє праці", група №32

Презентація на тему: "Гігієна праці і виробнича санітарія", група №33
 

Тиждень протипожежних заходів

З метою вжиття упереджувальних пізнавальних заходів з пожежної безпеки, виконання вимог законодавчих та нормативних актів з пожежної охорони, посилення протипожежного захисту в Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» в період з 16 по 20 грудня 2019 року було проведено тижневик протипожежних заходів.
Під час «Тижня протипожежних заходів» було проведено:
- класними керівниками тематичні виховні години;
- членами Добровільної пожежної дружини бесіди з метою розкриття інформації про вибухонебезпечні предмети та речовини, про їх загрозу життю та здоров’ю людини;
- навчання порядку дій повідомлення відповідним службам про небезпечні ситуації;
- навчання використанню елементарними засобами засобів гасіння вогню;
- практичне заняття з відпрацювання планів евакуації в разі надзвичайних ситуацій;
- позапланові інструкції з працівниками та здобувачами освіти з питань неухильного виконання вимог техногенної та пожежної безпеки;
- навчання з надання першої (долікарської) допомоги.
Такі змістовні заходи, які проведені під час тижневика протипожежних заходів, в яких приймають участь здобувачі освіти, педагогічний колектив та обслуговуючий персонал закладу, приносять велику користь, дають велику змогу навчити розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

Презентації до тиждня охорони праці:

     

    Презентація на тему: "ПРАТ “МК” АЗОВСТАЛЬ”- теріторія безпеки"

     Презентація на тему: "2018 рік - рік професійної безпеки"

     Презентація на тему: "Виробничий травматизм та професійні захворювання: основні причини виникнення та заходи запобігання"

    Презентація на тему: “Опіки: види, причини, надання першої допомоги”

    Презентація на тему: "Перша медична допомога при пораненнях"

    Презентація на тему: "Пожежа. УВАГА!»

    Презентація на тему: "Вступний інструктаж з пожежної безпеки"

    Творча работа «Культура безпеки професійної діяльності будівельників»

     Презентація до проекту на тему: «Культура безпеки професійної діяльності будівельника»

   

 Тиждень охорони праці в ДНЗ «Маріупольський центр ПТО»


З 22.04.2019 р. по 26.04.2019 р. в Центрі пройшов Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності на тему: «Безпечне та здорове майбутнє». Протягом тижня була підготовлена виставка літератури: наочні посібники, засоби навчання та пропаганди з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Пройшов конкурс на кращий плакат з охорони праці. Плакати прикрасили фойє навчального закладу і дали можливість учням ознайомитися з безпечними умовами праці та навчання. Класні керівники провели тематичні класні години до Всесвітнього дня охорони праці. Були проведені екскурсії для учнів Центру на ПРАТ МК «Азовсталь» з метою ознайомлення безпечних умов праці на підприємстві. Була організована зустріч з фахівцями ПРАТ МК «Азовсталь» Чеботок О.В. та інспектором з техніки безпеки Шаптала С.Є., які зупинилися на питаннях безпеки та гігієни праці, які допомагають працівникам та роботодавцям мінімізувати наявні та потенційні виробничі ризики і тим самим поліпшити результати роботи у сфері охорони праці. Заходи присвячені Дню Охорони праці України мають тривати протягом 2019 року. Тільки спільними зусиллями можна забезпечити конституційне право людини на гідні умови праці.