Гурткова робота

Огляд-конкурс самодіяльної художньої творчості серед закладів
професійно – технічної освіти Маріупольського регіону

04.03.2020р. у ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» відбувся огляд - конкурс самодіяльної художньої творчості учнівської молоді серед професійно-технічних навчальних закладів Маріупольського методичного регіону. Були представлені різноманітні номери художньої творчості. Оцінювались та відбирались конкурсні номери для подальшого виступу на заключному етапі.
Державний навчальний заклад «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» бажає всім учасникам огляду натхнення, успіхів у навчанні та творчості та перемоги у фіналі.
 

ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» взяв участь у традиційному щорічному обласному фестивалі Різдвяних традицій «Різдвяне диво»

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Це свято приносить тепло і радість у кожну родину. Радість, яка триває вже понад два тисячоліття і пригадує нам воплочення Господнє – Його Різдво.
Збереження і розвиток різдвяних традицій України, як і збереження самобутності українського народу - дуже актуальні питання сьогодення.
Вже стало доброю традицією проводити у січні яскравий, національний фестиваль «Різдвяне диво».
Так 22 січня 2020 року Державний навчальний заклад «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»» взяв участь у традиційному щорічному обласному фестивалі Різдвяних традицій «Різдвяне диво».
Учасниками фестивалю стали представники всіх закладів професійної освіти Маріупольського регіонального методичного об’єднання.
Ініціатором та організатором чудового заходу виступив Палац молоді «Юність» під керівництвом Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.
Відповідно рішення журі наші здобувачі освіти зайняли І місце в номінації «Десерти», ІІ місце в номінації «Кутя», ІІІ місце в номінації «Вареники», ІІІ місце в номінації «Напої», ІІ місце в номінації «Вертепна драма» та диплом за участь в номінації «Колядки та Щедрівки».
Журі відмітило високий рівень майстерності, артистичності, культури виконання та оригінальність творчих робіт і виступів представників закладів професійної освіти Маріупольського регіонального методичного об’єднання.

Перемога в обласному фестивалі Різдвяних традицій «Різдвяне диво»

22 січня 2019 року на базі Маріупольського вищого металургійного професійного училища відбувся фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво». Учасниками фестивалю стали представники всіх навчальних закладів професійної освіти Маріупольського регіонального методичного об’єднання.
Ініціатором та організатором чудового заходу виступив Палац молоді «Юність» під керівництвом Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.
Відповідно рішення журі наші учні зайняли ІІ місце в номінації «12 страв різдвяного столу». Зайняли ІІІ місце в номінації «Напої», ІІІ місце в номінації «Кутя», ІІ місце в номінації «Вертепна драма». Журі відмітило високий рівень майстерності, артистичності, культури виконання та оригінальність творчих робіт і виступів представників закладів професійної освіти Маріупольського регіонального методичного об’єднання.

Перемога членів гуртка «Натхнення» ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» у Міжнародному конкурсі

З 16 лютого по 18 лютого 2018 р. в м. Дніпро проходив VІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва та творчості «Музика кохання». Протягом трьох днів конкурсанти боролися за перемогу у наступних номінаціях:

  • Інструментальна музика
  • Вокал
  • Хореографія

По підсумкам журі у номінації Вокал:

  • у «змішаній віковій категорії» дует «Натхнення» (Малюга О.В., Айказян М.) зайняв І місце;
  • у «Старшій віковій категорії» учениця групи №28 за фахом «Маляр, штукатур» Айказян Марія зайняла ІІ місце;
  • у категорії «Маестро» серед професіоналів керівник гуртка «Натхнення» Малюга О.В. зайняла І місце.

Переможці були нагороджені дипломами, кубками, медалями та пам’ятними подарунками.

Вітаємо переможців!