Наші досягнення

Діденко Іван посів третє місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі соціальних проектів «Scholarship в Україні»

20 грудня в м. Дніпро відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс соціальних проектів «Scholarship в Україні» серед коледжів та центрів ПТО з теми: «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?».
В конкурсі приймали участь 23 роботи зі всієї України. Аналітична робота здобувача освіти ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» Діденко Івана увійшла у фінал і він був запрошений до м. Дніпра для захисту своєї роботи.
За рішенням журі Діденко Іван посів третє місце, був нагороджений дипломом та отримав подарунковий сертифікат від торгової мережі Comfy. Також було вручено сертифікат на заклад освіти та подяку куратору роботи викладачу Назаренко О.І.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!
 

Перемога ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» у Дев’ятій Міжнародній виставці освіти.

З 15 по 17 березня Державний навчальний заклад «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» прийняв участь у Сьомій Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» і Дев'ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018».

За результатами конкурсів навчальний заклад отримав – Гран-Прі «Лідер професійної освіти України 2018 року» - це дуже велика перемога нашого закладу.

Викладачі, майстри виробничого навчання підготували цікавий інноваційний матеріал, методичні розробки, які дали  можливість презентувати  свій досвід, а також співпрацю з Міжнародними громадськими організаціями.

Майстер виробничого навчання Тетяна Бган провела для учасників форуму майстер-клас «Фактурна шпаклівка», який привернув до себе багато уваги.

Надіємося, що колектив не зупиниться на досягненому.