Обласна олімпіада з предметів «Математика» та «Фізика»

Новина опублікована: 10.11.2019р. о 09:35

 На Донеччині завершено цикл обласних олімпіад з предметів «Математика» та «Фізика» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти

8 листопада 2019 року в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» було завершено цикл обласних олімпіад з предметів «Математика» та «Фізика», організованих Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області для першокурсників ЗП(ПТ)О Маріупольського регіонального методичного об’єднання.

З вітальними словами до знавців математики та фізики півдня Донецької області звернулися: директор центру Лілія Яковлева, методисти НМЦ ПТО у Донецькій області Ольга Пустовгарова та Ніна Глобіна.

Олімпіади пройшли в два етапи: здобувачі освіти виконали тести в комп’ютерному кабінеті та намагались знайти розв’язки на не прості завдання в спеціально розроблених зошитах. На перерві, між етапами олімпіади першокурсники спілкувались один з одним та пригощалися чаєм з солодощами.

Колектив НМЦ ПТО у Донецькій області висловлює щиру вдячність керівництву й педагогічному колективу Маріупольського центру професійно-технічної освіти за співпрацю, допомогу в організації та гостинність.

Засідання обласного журі та остаточне підведення підсумків обласних Олімпіад і визначення переможців відбудеться 11 – 12 листопада 2019 року на базі НМЦ ПТО у Донецькій області в м. Краматорськ. Результати будуть затверджені відповідним наказом. Учасники, які посядуть І, ІІ, ІІІ місця будуть нагороджені Дипломом відповідного ступеню, а викладачам предметів «Математика» та «Фізика», які підготували переможців, буде оголошено Подяку.