14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, день утворення УПА та День захисника України

Новина опублікована: 14.10.2020р. о 08:13

14 жовтня – важлива дата, яка поєднує в собі свята Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії та День захисника України.
Колектив ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" вітає із святами! Ця дата є символом непорушного зв’язку поколінь захисників Батьківщини, проявом поваги народу до них. З цим днем пов’язані великі історичні віхи, звитяга всіх солдатів воєнного і мирного часу. Він асоціюється в наших серцях з героїзмом воїнів і болем втрат, в ньому безкрайня мужність і самопожертва, самовіддана праця задля добробуту Батьківщини, в ньому вдячність за чисте небо над головою і радість дитячого сміху.
Доземний уклін і шана тим, хто у кровопролитних боях став на захист України боронив і боронить сьогодні її незалежність, честь та гідність. Всі ті, хто носить почесне звання захисника України уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська: ті хто вів та веде смертельний двобій із ворогом, брав та бере участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності, несе сьогодні нелегку військову службу по захисту кордонів нашої держави. Це свято всіх, для кого поняття честь і обов’язок – не порожні слова. Ви покликані на благородні вчинки задля спокою і благополуччя наших родин, нашого міста і держави. Бажаємо вам у будь-яких ситуаціях зберігати мужність і бути надійною опорою для близьких. Щастя Вамі удачі. Хай мир і згода завжди панують під небом України!