Інформаційна година пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Ціна чужої війни»

Новина опублікована: 14.02.2020р. о 13:32

«Старі оголошують війну,
а помирати ідуть молоді»
Герберт Губер


14 лютого 2020 року викладач історії ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» Назаренко О.І. разом із здобувачами освіти підготувала і провела інформаційну годину пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав « Ціна чужої війни».
Мета інформаційної години: формувати уявлення про взаємодопомогу іншим народам у скрутні часи, возвеличувати мужність юнаків, які воювали на території інших держав, вшанувати пам’ять загиблих, виховувати повагу до воїнів-героїв.
Присутні переглянули відео «Афганістан. Коротка історія війни», «Афганістан 1988. Бій за висоту 3234, 9 рота 345 ОПДП». Прослухали пісню « А мати жде» з переглядом відеоролику, в якому всі побачили горе та страждання матерів, сини яких пішли на війну, та не повернулися до своєї домівки.
Здобувачі освіти підготували багато тематичних віршів: «Афганістан», «Мамо. Рідна моя, мамо», «Вишивала мати…», «Ціною крові захистили, так називаєму «свободу».
Переглянули фото і ще раз згадали воїнів-героїв українців, маріупольців, які були учнями нашого навчального закладу.
Ось і все… Пройшли роки, заросли травою стежки в афганських горах. Але кожна свідома людина, яка втратила когось близького чи знайомого, питає себе іноді: чому? Заради чого гинули люди, заради чого один народ воював проти іншого? Чим все це виправдати? Та і чи можна це виправдати? Мабуть, ні… ( вшанували героїв війни хвилиною мовчання).

   ??[/caption]