Інтегрований урок з зарубіжної літератури та німецької мови на тему: «Новаторство драматургії Бертольда Брехта, Das moderne Theater von Bertolt Brecht»

Новина опублікована: 21.02.2019р. о 13:31

У Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» був проведений інтегрований урок з зарубіжної літератури та німецької мови на тему: «Новаторство драматургії Бертольда Брехта, Das moderne Theater von Bertolt Brecht»
Мета уроку:
навчальна: розширити й поглибити знання учнів про видатного німецького драматурга ХХ століття Бертольда Брехта. Розкрити новаторство його драматичної спадщини; з’ясувати місце і роль драматургії Б.Брехта театральному мистецтві світу. Активізувати словниковий запас учнів з теми «Театр» , удосконалювати навички літературного перекладу з української мови на німецьку;

розвивальна: розвивати культурологічне розуміння учнями шедеврів світової літератури та вічних образів красного письменства; розвивати читацький досвід учнів в плані опанування сенсу драматичного твору нового типу; сприяти формуванню світоглядно-естетичної платформи учнів, розвивати логічне творче мислення;

виховна: виховувати активну життєву позицію, чесність, порядність, людяність; усвідомлення, що людина повинна нести відповідальність за власні вчинки. Сприяти формуванню в учнів гуманістичних цінностей, поваги до різних культур світу.

Тип уроку: узагальнення та закріплення набутих знань
Вид уроку: інтегрований урок,
Форма проведення: урок-вистава
Обладнання: мультимедійна презентація до уроку, таблиця «Епічний театр Бертольда Брехта», кластер, інформаційні плакати, тексти драматичних творів Б. Брехта, ілюстрації, тематичні словники з німецької мови.