Як стати захисником Вітчизни

Новина опублікована: 09.11.2019р. о 21:11

 6 та 8 листопада до ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" завітали працівники 73 Морського центру спеціальниї операцій та Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України.
Збройні сили України нині – в центрі уваги всього суспільства. Вони користуються народною повагою та підтримкою. Закономірно, що наша молодь, тим більше в такий відповідальний час, налаштована бути причетною до зміцнення ЗСУ. Про це йшлося на зустрічі випускних груп. Відкриваючи зустріч, заступник директора з навчально-виховної роботи Ротмістрова Ольга Сергіївна наголосила на тому, що за останній час у державі багато зроблено для зміцнення Збройних сил, підвищення їхньої боєздатності та авторитету. Служба в армії почесна й відповідальна.
Військовослужбовці запросили випускників до служби у Збройних силах за контрактом. Були дані відповіді щодо умов цієї служби, зокрема, в нашому регіоні, в зоні АТО. Військовослужбовці зараз одержують гідне матеріальне винагородження за свою ратну службу. Для них установлено чимало пільг. На контрактну службу в армію приймаються не тільки юнаки, а й дівчата. Звісно, спочатку всі проходять відповідну підготовку.
Випускників також запросили вступати до вищих військових навчальних закладів України. Це дасть змогу одержати різноманітні військові спеціальності (тут буде корисним фах, одержаний у Центрі), стати офіцером. Вступати до цих закладів можна й безпосередньо з контрактної служби в армії. Було повідомлено про вимоги до тих, хто бажає служити за контрактом чи навчатися на військового.