ЮНІСЕФ запрошує молодь з Донецької та Луганської області подаватися на інноваційну програму UPSHIFT

Новина опублікована: 10.10.2021р. о 22:22

 Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО "Фонд "Професійний розвиток Харкова" відкрив конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT. Програма надає підліткам та молоді можливість створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їхнє впровадження на суму до 50 тис. гривень, а також опанувати корисні навички й стати справжніми агентами змін.

До участі запрошуються команди з Луганської та Донецької областей з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року, які прагнуть вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми в період з кінця жовтня 2021 року до кінця січня 2022 року. Набір на програму триває до 17 жовтня 2021 року включно. Деталі про UPSHIFT, умови участі та заявка доступні за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT_Donetsk-Luhansk_regions.

Тренінги UPSHIFT триватимуть тиждень і в результаті команди створять проєктні ідеї, отримають можливість залучити фінансування на їхнє втілення та у супроводі менторів зможуть реалізувати свої проєкти протягом наступних 3-х місяців. Навчання відбуватиметься з використанням сучасної методики Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину), що використовується у провідних бізнес-компаніях світу.

Проведення програми стало можливим за підтримки Донецької обласної державної адміністрації та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).