Щасливої життєвої дороги, дорогі випускники – 2021!

Новина опублікована: 03.07.2021р. о 10:43

Для здобувачів освіти ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" 30 червня відбулася найбільш хвилююча в житті студентської спільноти подія – урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Це незвичайне свято, якого немає в жодному календарі, але з нетерпінням та радістю чекали його випускники.

У 2021 році завершили навчання здобувачі освіти з професій: «Помічник машиніста теплозова, слюсар з ремонту рухомого складу», «Машиніст крана металургійного виробництва», «Слюсар-ремонтник, електрозварник ручного зварювання», «Кухар, кондитер».

Із щирими словами привітань директорка закладу освіти Лілія Яковлєва звернувся до випускників, побажав їм успішного подолання всіх життєвих іспитів, радості спілкування з друзями, нових захоплень та планів. ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти – це територія, де панує атмосфера пошани та любові до майбутньої професії, де вчать професійної майстерності, чуйності, гуманності. Бути випускником нашого Центру – почесно і престижно. Ми гордимося нашими випускниками!

У зв'язку з цим святом заклад освіти та профспілковий комітет МК «АЗОВСТАЛЬ» своїми рішеннями зазначили роботу викладацького складу, успіхи в навчанні здобувачів освіти.

На урочистостях були також відзначені випускники, які протягом навчання брали активну участь у громадському житті Центра, у гуртках художньої самодіяльної творчості. Батькам цих здобувачів освіти були вручені Подяки від адміністрації закладу освіти за гарне виховання їхніх дітей.

Випускний - завжди хвилююче та емоційне свято, одночасно веселе та сумне. В цей день випускники завершують важливий етап у своєму житті, прощаються з закладом освіти, а педагоги – бажають щасливої дороги у доросле життя своїм вихованцям.

«Дорогі випускники! Бажаю Вам успіхів, здійснення усіх задумів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Хай щасливим буде для Вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!

Щасливої та щедрої долі у житті, Вам, дорогі випускники!»

Директор ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" Л.В.Яковлєва