Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD у Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 28.03.2018р. о 17:09

28 березня 2018р. у Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» Швейцарським Фондом з протимінної діяльності (FSD) проведено заходи для учнів  з теми «Інформування про мінну небезпеку».

Організатори розповіли учням Центру про те, як поводитися з вибухонебезпечними предметами та як діяти у надзвичайних ситуаціях. Учні з інтересом переглянули підготовлені працівниками фонду презентацію «Мінна небезпека та інструктаж безпечної поведінки» та відеоматеріал «Пригода хлопчика, який потрапив на мінне поле». Учні брали активну участь у вікторині, намагалися вивчити види мін, знаходили правильні відповіді на питання гостей, розглядали і запам’ятовували небезпечні предмети, які можуть зустрітися в житті.

Педагогічний та учнівський колектив Центру, вдячні Швейцарському фонду FSD за цікавий захід,  інформаційні стенди, які організатори залишили для детальнішого вивчення.

Всі учасники заходу сподіваються, що в реальному житті не буде ситуацій, коли отримані знання стануть у нагоді.