У ХІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2021» ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» отримав Гран-прі «Лідер професійної освіти України 2021 року»

Новина опублікована: 26.05.2021р. о 15:07

 З 26 по 28 травня 2021 року в Київському Палаці Спорту зараз відбувається ХІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2021» та виставка освіти за кордоном «WorldEdu», учасниками якої стали представники ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти».
ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» на урочистостях представляли директорка Яковлєва Л.В., заступник директора з НВР Литвиненко І.І., старший майстер Бган Т.В. та викладачка спецдисциплін Каменецька І.О.
У ХІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2021» ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» отримав Гран-прі «Лідер професійної освіти України 2021 року».
Гості мали можливість поспілкуватися із представниками закладу освіти, дізнатися про спеціальності, про переваги навчання, особливості цьогорічної вступної кампанії та програму розвитку закладу освіти, отримати інформаційно-довідкові матеріали, брошури.
Також був представлен майстер-клас з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» з теми «Монтаж нереверсивної схеми магнітного пускача з котушкою 220 В» (https://youtu.be/52FndcHzq3I ).
Виставка стала ведучим освітянським майданчиком, де було успішно продемонстровано здобутки, нові форми та технології науково-освітньої діяльності, обговорювалися актуальні питання реформування системи освіти, використання міжнародного досвіду інноваційної діяльності, впровадження сучасних інформаційних освітніх технологій, інтерактивних методів навчання та електронних ресурсів, що сприяло налагоджуванню співпраці освітян.
Для відвідувачів, здобувачів освіти, майбутніх абітурієнтів, студентів й батьків, виставка стала своєрідним навігатором у потоці різноманітної кількості пропозицій щодо навчання в Україні!