У нашій пам`яті, вони назавжди залишились

Новина опублікована: 20.02.2020р. о 15:42

Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі…


День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увінчення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
До Дня пам`яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2020 року у ДНЗ «Маріупольський центр професійно - технічної освіти», було проведено виховну годину – реквієм, присвячену трагічним подіям, які відбулися у лютому 2014 року.
Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, присвячується!
Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя - присвячується!
Мета години- реквієм: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні; прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами країни. Захід було розпочато Гімном України, присутні почули і побачили багато інформації, переглянули презентацію "Урок патріотизму", відео «Нігоян декламує вірш Шевченка», відео «На варті неба»; відео «Мамо, не плач»; прослухали пісні: "Молитву за Україну", "Не спи моя рідна земля", «Пливе кача» з переглядом відео «Небесна Сотня поіменно».
Здобувачі освіти відвідали музей навчального закладу, прослухали лекцію про Героїв Небесної Сотні, та переглянули фото матеріали.
Нам усім потрібно згадати події, що сколихнули світ, змінили хід історії, усіх патріотів, які поклали свої голови за наше майбутнє. Майдан забуттю не підлягає. Усі, хто загинули за ідею у рокові дні лютого, до і після, були передусім людьми, а не віхою історії.
Здобувачі освіти захоплено слухали підготовлену інформацію та ставили запитання. Їм було донесено: "Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави!" У кінці заходу присутні вшанували героїв хвилиною мовчання.