У ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» викладачка української мови та літератури Оксана Михавчук провела позакласний захід: «Мова – то серце народу: гине мова – гине народ»

Новина опублікована: 21.02.2022р. о 13:50

 Мова – основний комунікаційний засіб людини. За допомогою мови ми висловлюємо свої думки, мова дає нам можливість спілкуватись. Словом можна як обласкати, так і болюче вдарити. Мова, безумовно, впливає і формує свідомість людини.
Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
Щороку 21 лютого увесь світ ушановує свою рідну мову. У ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» викладачка української мови та літератури Оксана Михавчук провела позакласний захід: «Мова – то серце народу: гине мова – гине народ». Метою заходу було показати багатство мови, довести, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий скарб; розвивати національну свідомість, відчуття самодостатності, бажання бути причетним до життя у державі Україна; виховувати у здобувачів освіти любов та шанобливе ставлення до державної мови, історії, культивувати впевненість , що українська мова сучасна, різнопланова і досконала.
Здобувачі освіти із задоволенням взяли участь у проведенні свята.