У ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» пройшли заходи, присвячені трагічним подіям, що відбулися 80 років тому в Бабиному Яру

Новина опублікована: 30.09.2021р. о 22:03

 У ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» 29 та 30 вересня 2021 р. було проведено ряд заходів, присвячених трагічним подіям , що відбулися 80 років тому в Бабиному Яру. Так, 29 вересня для здобувачів освіти І курсу відбувся урок пам’яті « 80 років пам’яті забуттю не підлягає»; 30 вересня для ІІ курсу лекторії, а для ІІІ курсу п’ятихвилинки.
Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж просто зайвими;. Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.