Участь учнів ДНЗ «Маріупольський центр ПТО» в міській легкоатлетичній естафеті

Новина опублікована: 14.05.2019р. о 12:04

  В рамках загальноміської спартакіади пройшла традиційна масова легкоатлетична естафета. Організаторами виступили - управління молоді та спорту міськради спільно з комунальним закладом "М.Спорт". У змаганнях взяли участь збірні команди всіх навчальних закладів міста різних ступенів і освітніх рівнів. Захід розпочався з групової розминки. Сама естафета пройшла в 11 етапів, уздовж Приморського бульвару. Учасники стартували в районі готелю «Турист», і одночасно на фіксованих відрізках дистанції. Загальна протяжність етапів склала 3,2 км.
За словами начальника навчально-спортивного відділу управління спорту Георгія Федоренко, в цьому році формат проведення естафети був кардинально змінений. «Ми створюємо сучасний формат спортивних заходів, щоб діти ще з більшим бажанням прагнули до перемогами і показували відмінні результати».
Команда нашого закладу під керівництвом керівника фізичного виховання Третяка Сергія Валентиновича та викладача Дудко Ігоря Анатолійовича зайняла 2 місце. Вітаємо переможців!