Участь медіаторів Центру в Форумі служб порозуміння закладів освіти Донецької області

Новина опублікована: 25.03.2019р. о 14:08

 Неймовірними три дні навчання, активності та спілкування були для кращих медіаторів нашого навчального закладу: Шуригіна Миколи, Гребенік Поліни, Шалте Юлії та Дерксена Івана.
Надовго залишиться в пам’яті спілкування в форматі «Живої бібліотеки», де в ролі книг виступили: Альона Кривуляк, координаторка Національна дитяча «гаряча лінія», яка розповіла з якими проблемами звертаються абоненти. Тетяна Харківська, фахівчиня ГО «ЛА Страда - Україна», з якою учасники і учасниці обговорювали булінг та як йому протидіяти, зокрема, яку відповідальність за булінг передбачає закон. Марія Козир, представниця Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, разом з якою діти з’ясували, яка ж різниця існує між статтю і гендером. Юрій Коцар та Олег Остапчук представники Управління ювенальної превенції Національної поліції України, разом з Юлією Берсименко та Олександром Куцевичем, представниками відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції розповіли, які бувають злочини серед дітей та як з ними працюють правоохоронні органи.
Справжній вибух емоцій дітям подарували зіркові гості Форуму – співак Тарас Тополя, актриса Олена Курта, актор та телеведучий В’ячеслав Соломка.
Завершився форум уже традиційним обміном словами добра – понад 100 дитячих слів пролунало від кожного учасника та учасниці Форуму.
Наші медіатори будуть продовжувати роботу в службі порозуміння і вдячні за якісні тренінги, які допоможуть у роботі вирішення конфліктних ситуацій мирним шляхом.