Участь активістів ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» у ІІ етапі проекту «Протидія всім формам ксенофобії та забезпечення рівності, включаючи рівність осіб, які належать до меншин та вразливих груп»

Новина опублікована: 02.02.2018р. о 13:13

У листопаді  2017 року активісти  ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» взяли участь у І етапі  проекту:  «Протидія всім формам ксенофобії та забезпечення рівності, включаючи рівність осіб, які належать до меншин та вразливих груп» в освітньому домі прав людини в с. Количівка Чернігівської області, який проводили тренери Громадської організації «Донбас СОС».  Метою даного проекту було: зниження рівня ксенофобії, пропагування та впровадження однієї з основних Європейських цінностей - повага людської гідності, демократії, верховенства закону та  прав людини.

ІІ етап проекту відбувся 01-02.02.2018 року  та передбачав супервізію набутих навичок під час І етапу проекту. На базі Молодіжного центру ДНЗ «МЦ ПТО» учасники проекту провели тренінг, тема якого відповідала темі проекту. Учні були в якості тренерів та продемонстрували іншим слухачам (вихованцям з різних навчальних закладів, які відвідують Молодіжний центр) те, чому навчилися на І етапі проекту: провели цікаві вправи для кращого розуміння таких понять як «Ксенофобія, «Толерантність» , «Дискримінація», показали соціальні ролики,  організували та провели форум-театр та кіноклуб.

У другий день супервізії керівники проекту: Селютіна Н., Кузнєцова І., Корнієнко Г. та Агафонов М. надали свої рекомендації  та поділилися корисними порадами з нашими активістами.  ІІ етап проекту закінчився врученням сертифікатів, пам’ятними фото. Після цього відбувся круглий стіл з директором МЦ ПТО Яковлєвою Л.В., на якому обговорили плани на майбутнє. Зустріч закінчилася традиційною екскурсією по навчальному закладу та у музеї МЦ ПТО.

[caption id="attachment_382" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_383" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_384" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_385" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_386" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_387" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_388" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_389" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_390" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_391" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption] [caption id="attachment_392" align="aligncenter" width="1024"] ????????????????????????????????????[/caption]