Уроки мужності у Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 11.11.2017р. о 12:48

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та виховання національно – патріотичної свідомості учнів у Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» були проведені уроки мужності в музеї, де руками учнів був оформлений куточок ,присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та солдатам АТО.

Усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання. Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, вони загинули, щоб ми жили вільно і щасливо.

Була організована зустріч з випускником Стельмахом Валерієм, який служить  в армії і знаходиться у відпустці. Валерій провідав рідний заклад, розказав учням про реальну службу і звернув увагу на те, що його побратими не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної Батьківщини і  подарував музею нову  форму військового. Кращі учні навчального закладу у листопаді 2017 року разом з заступником директора Кондрючек Р.Ф. та соціальним педагогом Малюгою О.В. відвідали алею Небесної Сотні у м. Київі і поділилися враженнями від побаченого.

Учні Центру запалили свічки пам’яті.