Тиждень права

Новина опублікована: 13.12.2019р. о 14:41

 В ДНЗ "Маріупольський центр професійно - технічної освіти" з 09.12 по 13.12.2019ир. було проведено Всеукраїнський тиждень права, приурочений до проголошення Загальної декларації прав людини.
У рамках тижня були проведені наступні заходи:
09.12.2019р. конкурс стіннівок та малюнків на правову тематику.
11.12.2019р. викладач суспільних дисциплін Назаренко Ольга Ігорівна провела інформаційну годину «10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини», ставлячи собі на мету розповісти учням про їхні права й свободи, визначені загальною декларацією прав людини; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших. Проінформувати учнів про явище торгівлі людьми як прояву сучасного рабства, про причини та наслідки дискримінації. Присутні переглянули підготовлену презентацію, відеоролики ( « Життя на продаж», «Ловці мрій»).Викладач побажала присутнім в майбутньому зробити свідомий і виважений вибір і нагадала, що з будь- якої ситуації можна знайти вихід. Інформаційна година була закінчена віршем « Людяність» (Є.Бабій).
12.12.2019р. заступник директора з НВхР Ротмістрова О.С. організувала зустріч зі спеціалістами Безоплатної вторинної правової допомоги та старшим інспектором Сектора ювенальної пробації Тромбовецькою Н.І., які провели бесіди щодо правової допомоги неповнолітнім та профілактики правопорушень.
13.12.2019 р. між учнями 1та 2 курсу була проведена правова вікторина «Права та цивільно-правова відповідальність дітей»
Мета вікторини: ознайомити учнів з правами дитини в Україні, навчити учнів захищати свої права, з’ясувати відмінність прав дітей та дорослих, виховувати інтерес до правових знань. Під час вікторини учні із захопленням відповідали на запитання, розгадували кросворд, вирішували ситуативні завдання, розв’язували ситуації. Учні активно приймали участь і дуже жваво реагували на завдання і запитання. Учасники і переможці були нагородженні.