Свято у ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 02.10.2018р. о 15:47

02 жовтня у ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» подвійне свято: 117 років з дня заснування навчального Центру і День Профтехосвіти.

Розпочався день з урочистої лінійки, з метою виявлення обдарованої молоді, формування естетичного сприйняття навколишнього середовища, розвитку практичних навичок провели конкурс на кращу квіткову композицію і конкурс технічного декоративно-прикладного мистецтва.

Сьогодні учнів та інженерно-педагогічний колектив Центру привітав в актовій залі голова профспілкового комітету ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» Дорошенко Ю.В. Він побажав учням Центру оптимізму, жаги до навчання, вдосконалення та віри в те, що будь – яка цеглина, закладена в ролі першої професії, знадобиться їм у житті. У цей святковий день за високі досягнення у вихованні підростаючого покоління Дорошенко Ю.В. нагородив кращих працівників Центру грамотами та подарунками.

Ми схиляємо голови перед мудрістю учителя, вихователя, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого міста, всієї нашої держави.

Із святом Вас, дорогі викладачі, майстри, хай щастить Вам всюди і завжди.