Підготовка здобувачів освіти ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» до Всеукраїнського телемосту, присвяченого Дню Соборності України

Новина опублікована: 10.01.2022р. о 13:01

 Україна — це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Вистраждавши, виборовши волю, Україна має нині свої державні та національні символи, які уособлюють її історію, її сутність.

Історія символів сягає глибокої давнини. Найдревнішим зі знаків, котрий дійшов до наших днів і широко використовується сьогодні, є тризуб. Тризуб означає триєдність життя — батько, мати і дитя, які символізують силу, мудрість і любов. А ще він відображає і єднання трьох стихій — землі, води, повітря, без яких неможливе життя.
Державний Прапор є одним із державних символів країни. Українське синьо-жовте колірне сполучення — одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів. Український прапор – це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі.
До найбільших святинь будь-якого народу належить і гімн. Гімн — урочиста пісня. Понад століття тому поет Павло Чубинський написав вірш «Ще не вмерла Україна». Він покладений на музику Михайлом Вербицьким. В пісню-гімн втілена споконвічна мрія народу стати суверенним, здобути волю, виражена незламна віра у відродження України.


Вашій увазі презентуємо виготовлені нами вироби «Державні символи України», присвячені Дню Соборності України.