Проведення тренінгів про мінну небезпеку за програмою «РІВНИЙ-РІВНОМУ» в «Молодіжному Центрі» на базі ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 30.01.2019р. о 10:14

 З метою підвищення обізнаності дітей про загрозу від мін та вибухонебезпечних замінників війни та сприйняття зміни поведінки у навчальних закладах, у період з 22.01.2019р.-23.01.2019р., керівник Департаменту з інформування про мінну небезпеку Представництва Датської Ради у Справах Біженців Олена Сівер, в «Молодіжному Центрі» на базі ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» для учнів Центру та учнів Маріупольського вищого металургійного професійного училища провела підготовку юних тренерів згідно проекту «Інформування про мінну небезпеку» . Ця робота спрямована на молодь, що перебуває під найбільшою загрозою від наземних мін та інших вибухонебезпечних залишків війни на підконтрольній території України.
Головна ідея проведення тренінгів – це популяризація безпечної поведінки. Учні отримали сертифікати про проходження курсу з інформування про мінну небезпеку за програмою «Рівний-рівному і будуть інформувати учнів своїх закладів про мінну небезпеку.