Позакласні заходи

В ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" відбувся позакласний захід, присвячений католицькому Різдву

 24.12.2021р. в ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" відбувся позакласний захід, присвячений католицькому Різдву. Здобувачі освіти груп №19,29,39 за фахом "Кухар, кондитер" та майстри виробничого навчання Григор'єва А.С., Шевченко С.Л., Каляка О.Л. привітали навчальний заклад з нагоди свята Католицького Різдва солодкими традиційними різдвяними ласощами.

Відкритий позакласний захід на тему: «Подорож у світ роботів»

З нагоди Дня енергетика в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» 22 грудня 2021 року майстер в/н Панькова В.К. провела відкритий позакласний захід на тему: « Подорож у світ роботів». Подорож супроводжувалася цікавими фактами з робототехніки в Україні та сучасному світі. Під час заходу було використано різні форми завдань: вікторина, «Країна зашифрованих слів», технічна гра « Так чи ні», « Роботи у професії»
Здобувачі освіти II та III курсів з професії « Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» продемонстрували роботу роботів, які створили своїми руками: невідомо – літаючий об’єкт, на злітній смузі, життя жуків, український млин.

Позакласний захід «Смачні бутерброди»

15.04.2021 р. В ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» відбувся позакласний захід «Смачні бутерброди» за темою програми «Технологія приготування холодних страв і закусок». Захід був проведений викладачем професійно – теоретичної підготовки Славовою Валерією Валентинівною в групі 3 курсу за професією «Кухар, кондитер».
Мета заходу: розкрити поняття «бутерброд», розглянути виникнення та походження бутербродів, закріпити технологію приготування.
У зв’язку з поставленою метою були вирішені наступні задачі: гості та здобувачі освіти ознайомилися з історією походження бутербродів, сандвічів, гамбургерів, канапе та інше; ознайомились з асортиментом бутербродів різних країн світу.
Під час заходу здобувачі освіти групи №39 з професії «Кухар, кондитер» дізналися багато цікавого та поглибили свої знання про особливість приготування бутербродів різних країн світу.
Позакласний захід пройшов на високому рівні.

 Позакласний захід “День народження Пі”

 24 березня 2021 року в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» відбулося святкування Міжнародного Дня числа Пі.
Міжнародний день числа «Пі» відзначають по всьому світу прихильники математики. Це неофіційне свято придумав в 1987 році фізик з Сан-Франциско Ларрі Шоу, який виявив, що дата 14 березня співпадає з першими трьома цифрами числа «Пі», яке виражає відношення довжини кола до його діаметру.
Свято розпочалось виступом викладача математики Цивенко Я.І. У своєму вітанні вона зазначила, що день числа «Пі» співпадає з днем народження одного з найвизначніших вчених XX століття лауреата Нобелівської премії 1921 року Альберта Ейнштейна та запропонувала молоді бліц-вікторину «Сьома грань». Активність молодих математиків приємно вразила всіх. Під час позакласного заходу здобувачі освіти дізналися історію виникнення дивовижного числа Пі та багато-багато цікавих фактів, знайшли практичне визначення числа Пі під час експерименту.
Ось так проходило це свято в нашому закладі освіти