Перемога учнів Державного навчального закладу «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» в обласному конкурсі проектів до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Новина опублікована: 10.05.2019р. о 12:13

 7 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, було проведено ІІ обласний (очний) етап творчих проектів серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти ЗП(ПТ)О Донецької області.
І місце - проект парку «Пам'ять поколінь» зайняв наш Центр. Керівники проекту Ротмістрова О.С., Дюсемкова А.М.
Актуальність даного проекту полягає в тому, що на сучасному етапі розвитку нашої країни для виховання справжніх патріотів необхідним є переосмислення подій ІІ світової війни, руйнування радянських історичних міфів, рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом. Даний проект допоможе модернізувати парк в м. Маріуполь. Парк повинен стати символом того, що весь український народ вшановує цей день, що кожен свідомий громадянин дякує всім учасникам бойових дій, їх героїчній праці, завдяки чому ми і отримали таку жадану перемогу. Цей проект дасть змогу нам зіштовхнути минуле і майбутнє, бо Маріуполь і зараз є міцним форпостом, який стримує російську агресію. Тому ми особливу увагу приділяємо місцю, де кожен може вшанувати героїв, які відали своє життя біля Маріуполя.
Мета проекту: розвивати у рідному місті історичну свідомість людей, шляхом створення спеціального парку, де б можна було б вшанувати кожного учасника Другої світової війни та воїнів АТО, утвердити спадкоємність того часу і сьогодення, переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України.
Також всі ми знаємо, що Маріуполь є найбільш забрудненим містом в Україні і цей парк озеленить і покращить екологічну ситуацію. Бо за проектом має бути висаджено паростки дерев, посаджені квіти, кущі.
Цим проектом ми хочемо показати новий спосіб вшанування подвигів українського народу до Дня Перемоги.
В рідному місті ми можемо почати змінювати сприйняття парків відпочинку на те, що кожний куточок може мати сенс і нести в собі інформацію, також цим проектом треба показати, що парк це не просто лавки та дерева з квітами, а це інформаційна наповненість, яка впливає на свідомість на духовний розвиток кожної людини.