ІІ місце в обласному конкурсі творчих робіт серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області «Подорож у космос»

Новина опублікована: 19.04.2019р. о 09:41

 Учень ІІІ курсу, гр.№ 25 з професії «Слюсар – ремонтник, електрозварник ручного зварювання» Лященко Олександр Сергійович під керівництвом викладача фізики Сосунова Володимира Володимировича став переможцем в обласному конкурсі творчих робіт серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області «Подорож у космос» і зайняв ІІ місце. Назва роботи «Шлях у майбутнє», яка була виготовлена із дерева, картону та природних матеріалів, аплікацій.

ОПИС ТВОРЧОЇ РОБОТИ «ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ»
Мабуть, немає такого місця на Землі, куди б не ступала нога людини. І лиш незвідані космічні простори манять невідомістю.
Далекі обрії невідомих світів запрошують до майбутнього. Здійснення мрій ваблять до себе, до подорожі безмежними стежками Всесвіту.
Споконвіку люди задивлялися в зоряне небо й намагалися розгадати його таємниці. Вони спромоглися віднайти сузір’я, галактики, навчилися орієнтуватися по зірках. Але головною мрією залишилася одна – подорож до далеких планет у пошуках живих розумних істот. Адже було б просто чудово подорожувати безмежним всесвітом і зустрічатися з друзями, які мешкають на відстані багатьох світових літ, розкрити таємниці чорних дір, комет, туманностей та, можливо, загадок, які тільки постануть перед людством. Йти шляхом, по якому ніхто ніколи не ходив, ризикувати заради нових відкриттів, нести у безмежну далечінь добро, любов та повагу до усього, що зустрінеш на невідомих стежках – найголовніша мета людства.
І як написав представник сучасної британської літератури - Сідні Морлей .

Далеко поза тим, що бачить око, —
Поза галактиками й їх промінням,
Далеко від параду в темнім небі
Дороговказ містичний в темну путь.
Поза межею логік, формул, планів,
І мірок приладів, що люди віднайшли,
Двері відчинено, і, випустивши світло,
Що крізь безодню видалось світанням.
Всім глядачам на цій плаценті в ніч, — …

Дуже сподіваюсь, що знайомство з роботою виявиться цікавим і плідним.