Педпрацівники-залізничники обговорили за Круглим столом стан підготовки залізничників в системі професійної освіти Донеччини!

Новина опублікована: 20.12.2021р. о 21:54

16 грудня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено обласне засідання Круглого столу педагогічних працівників закладів професійної освіти за напрямком підготовки: залізничний транспорт «Інноваційність – важлива ознака сучасної освіти».

Майя ТИТОВА, викладач спеціальних дисциплін ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»  зробила доповідь та презентацію на тему: "Інноваційність та соціальне партнерство - важлива ознака сучасної освіти". У своїй доповіді наголосила, що інноваційність є важливою ознакою сучасної освіти та проаналізувала завдання Конкурсу професійної майстерності WorldSkills, який відбувся цього року у жовтні. Також надала рекомендації щодо якісної підготовки здобувачів освіти до наступного конкурсу, який планується у подальшому.

Учасники засідання активно обговорювали питання Круглого столу, висловили вдячність колегам за надану корисну інформацію та окреслили цікаві плани на майбутнє.

Презентація