Педагогічні читання

 Онлайн-засідання педагогічної наради в ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти»

16 червня в ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» на платформі ZOOM відбулось онлайн-засідання педагогічної наради. Під час засідання були розглянуті наступні питання:
1. Допуск здобувачів освіти до ДПА у формі ЗНО.
2. Допуск здобувачів освіти до ДКА.
3. Різне.

 Обласний вебінар Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє, для викладачів історії та бібліотечних працівників

22 січня 2020 року відбувся обласний вебінар Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє, для викладачів історії та бібліотечних працівників. Викладач суспільних дисциплін ДНЗ « МЦПТО» Назаренко О.І., виступила з доповіддю до Дня Соборності України « Одна для всіх» . У своїй доповіді викладачка розповіла про досвід роботи з святкування Дня Соборності України. Були переглянуті відео з виступами здобувачів освіти, під час проведення усних журналів, тематичних, виховних годин.
Нині Україна знову бореться за свою Соборність, і тема єдності набула колосальної ваги. Ми розуміємо, що непростим і довготривалим буде шлях до відновлення наших кордонів, до порозуміння між Заходом і Сходом. Українці згуртувались, аби відстояти свою незалежність, територіальну цілісність держави. Пропоную нам з вами об’єднатися ланцюжком миру, який приведе до Єдиної, Вільної, Незалежної України.
І повіримо в майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.
Вітаючи з Днем Соборності України, бажаю всім нам миру, сили та енергії для того, щоб успішно пронести естафету волелюбності й єднання у майбутнє.
Зі святом Соборності, українці!

Педагогічні читання

Педагогічні читання - одна з продуктивних форм методичної роботи з підвищення професійної компетентності педагогів, що дозволяє вивчити та перейняти перспективний педагогічний досвід, обговорити актуальні проблеми освітньої практики, визначити шляхи їх вирішення. Завдання педагогічних читань ми бачимо в: удосконаленні науково-методичного рівня підготовки педагогів, стимулюванні творчої ініціативи; пошуку та підтримці творчих педагогів, сприянні запровадженню їхніх розробок до освітнього процесу, розповсюдженню перспективного педагогічного досвіду; створенні науково-методичного простору для об'єднання педагогів з метою подальшої співпраці, акумуляції ідей і поєднання можливостей; підвищення ефективності педагогічної праці завдяки обміну професійним досвідом з колегами, підвищення мотивації педагогічної діяльності; розвитку форм партнерства й співпраці педагогів. З цією метою в нашому освітньому закладі постійно проходять педагогічні читання, на яких обговорюються актуальні проблеми навчально-виховного процесу.


10 січня 2020 року в ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» відбулися педагогічні читання на тему ‘’Розвиток педагогічної майстерності фахівців’’.
Під час педагогічних читань присутні заслухали доповіді на тему:
1. Розвиток педагогічної майстерності працівників (Сосунов В.В.).
2. Селф – коучинг (самонаставництво) як технологія професійного розвитку педагога (Садовська О.О.).
3. Теоретичні і методичні аспекти розвитку фахової майстерності педпрацівника (Кравець М.А.)
4. Забезпечення якості освіти в контексті сучасних реформ (Константинова М.І.).
5. Педагогіка партнерства: від комунікації до діалогу (Панькова В.К.)