Онлайн-засідання методичної комісії класних керівників

Новина опублікована: 27.05.2020р. о 13:22

27 травня 2020 року відбулось онлайн - засідання методичної комісії класних керівників на тему: «Особливості виховної діяльності у дистанційному режимі»
Класні керівники ДНЗ «Маріупольський центр професійно - технічної освіти» зібрались, щоб поділитись своїми творчими напрацюваннями та досвідом організації виховної роботи у дистанційному режимі, сучасними методиками проведення годин спілкування. Також були розглянуті роз'яснення Міністерства освіти і науки України згідно листа № 1/9-213 від 16 квітня 2020 року «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року». Значна увага була приділена темі: «Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19».
На завершення засідання класні керівники розглянули питання збереження життєдіяльності учнів в умовах самоїзоляції, під час пом’якшення карантину, у період виходу з карантину та під час літніх канікул. Прийнято рішення провести в класних колективах бесіди з техніки безпеки в онлайн-режимі, а на сайті Центру розмістити для здобувачів освіти пам’ятки з правил безпеки.
Засідання пройшло в дружній, плідній атмосфері та в активному діалозі співпраці. Наприкінці засідання голова МК Цивенко Я.І. підвела підсумки роботи методичної комісії, подякувала учасникам за активність, творчість, а також побажала вдалого закінчення навчального року.