Одна для всіх!

Новина опублікована: 22.01.2020р. о 13:45

 22.01.2020р. В ДНЗ « МЦПТО» викладач суспільних дисциплін Назаренко О.І., провела для здобувачів освіти виховну годину « Одна для всіх», присвячену підписанню Акту Злуки УНР та ЗУНР. Година була розпочата з вірша "Молюсь за тебе, Україно." Пролунав гімн України.
Мета виховної години: навчати здобувачів освіти уболівати за минуле своєї держави; познайомити з історією Дня соборності України; виховувати громадян України, що розуміють відповідальність за майбутнє своєї країни,виховувати національну свідомість та почуття гідності бути громадянином України, любов до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.
Протягом виховної години присутні почули багато цікавої інформації, виступили з тематичними віршами. Була виконана пісня "Україна це ти", , під час якої присутні переглянули відеоролик про Україну. Під час перегляду документального фільму «Акт Злуки. Відтворення історичної правди», присутні побачили події, які відбувалися 101 рік тому, немов самі були свідками тієї найважливішої історичної події.
Викладач наголосив на тому, що: « Територіальна цілісність України, скріплена кров`ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомими того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети- побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.Відродження Вітчизни- це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови.
По завершенню прослухали пісню « Молитва за Україну».