Огляд-конкурс з декоративно прикладної та фототворчості серед закладів професійно – технічної освіти Маріупольського регіону

Новина опублікована: 01.03.2018р. о 13:24

На базі Державного навчального закладу «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» 1 березня 2018 року був проведений ІІ етап щорічної обласної виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA», огляд-конкурсу з декоративно прикладної та фототворчості серед закладів професійно - технічної освіти Маріупольського регіону.

Учасників конкурсу вітали Дяченко І.М., завідувач відділу декоративно-прикладної та технічної творчості КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» та Денисенко Д.А., методист відділу декоративно-прикладної та технічної творчості КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».

Учні та педпрацівники професійно-технічних навчальних закладів взяли активну участь і показали якісну підготовку до конкурсу. Вони представили різноманітні витвори мистецтва, технічної творчості та фототворчості. Членам журі було дуже складно відібрати експонати для демонстрації на         ІІІ етапі конкурсу, який відбудеться 3 травня 2018 року у м. Маріуполь (Палац культури Металургів).