Обласний вебінар Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє, для викладачів історії та бібліотечних працівників.

Новина опублікована: 22.01.2020р. о 14:11

                                Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна!


Соборність – це символ.
Символ боротьби за волю.
Соборність – це єднання.


22 січня 2020 року відбувся обласний вебінар Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє, для викладачів історії та бібліотечних працівників. Викладач суспільних дисциплін ДНЗ « МЦПТО» Назаренко О.І., виступила з доповіддю до Дня Соборності України « Одна для всіх» . У своїй доповіді викладачка розповіла про досвід роботи з святкування Дня Соборності України. Були переглянуті відео з виступами здобувачів освіти, під час проведення усних журналів, тематичних, виховних годин.
Нині Україна знову бореться за свою Соборність, і тема єдності набула колосальної ваги. Ми розуміємо, що непростим і довготривалим буде шлях до відновлення наших кордонів, до порозуміння між Заходом і Сходом. Українці згуртувались, аби відстояти свою незалежність, територіальну цілісність держави. Пропоную нам з вами об’єднатися ланцюжком миру, який приведе до Єдиної, Вільної, Незалежної України.
І повіримо в майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.
Вітаючи з Днем Соборності України, бажаю всім нам миру, сили та енергії для того, щоб успішно пронести естафету волелюбності й єднання у майбутнє.
Зі святом Соборності, українці!