Небесна Сотня. Юні янголи

Новина опублікована: 18.02.2021р. о 14:35

 А знаєте, війна колись закінчиться
І з часом відбудуються міста,
Але ніколи більше не повернуться
Всі ті, кого забрали небеса...
20 лютого вся країна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Осторонь не залишився і Державний навчальний заклад « Маріупольський центр професійно-технічної освіти».
Ми живемо у важкий час. Час боротьби нашого народу за незалежність української держави, якій майже 30 років. Але це лише мить, незначна частина нашого минулого. Одна за одною гортаються сторінки життя, біжить у далечінь загадкова дорога історії. Українське козацтво, Січові стрільці, Герої Крут, воїни ОУН – УПА, герої нашого часу – Небесна сотня. Усі вони змінювали історію України ціною свого життя, бо дуже любили Україну.
Кожен із Небесної сотні, як і ми з вами, мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Молоді хлопці віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. Сьогодні Україна проходить через найскладніше випробування, війну за незалежність, свободу, територіальну цілісність. Ворог зазіхає на найцінніше, нашу рідну землю, нашу націю.
Викладачка Назаренко О.І. зазначила, що майбутнє України будує нинішнє молоде покоління. Тож своїми знаннями, працею, здобутками підносять свою країну. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність України, поважайте наш народ і нашу мелодійну мову. Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного - миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.