На Донеччині пройшов профорієнтаційний захід до 125-ї річниці ПАТ «ММК ІМЕНІ ІЛЛІЧА»

Новина опублікована: 08.02.2022р. о 19:43

 Маріупольським вищим металургійним професійним училищем 03 лютого у формі онлайн коворкінгу була проведена презентація довгострокового медіа проєкту з профорієнтаційною спрямованістю «Шануємо історію. Будуємо майбутнє».

В заході взяли участь представники Маріупольського міського центру зайнятості, методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, Маріупольський центр професійно-технічної освіти, Маріупольський професійний машинобудівний ліцей.

Завдяки Маріупольському міському центру зайнятості до участі в онлайн коворкінгу були залучені заклади загальної середньої освіти міста. Онлайн захід відбувся з використанням додатку Google Meet, який забезпечує інтерактивну взаємодію викладачів та здобувачів освіти на період дистанційного навчання.

Захід був присвячений 125-річчю від дня утворення Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча, базового підприємства-замовника кадрів Маріупольського ВМПУ, який дав старт успішній кар'єрі багатьом випускникам училища.

Представниця Маріупольського міського центру зайнятості Терещенко Ю. В звернула увагу школярів на важливість правильного вибору професії та ознайомила з професіями, які сьогодні затребувані на місцевому ринку праці.

Викладач економічних дисциплін Маріупольського ВМПУ Мальцева О. О. розповіла про металургію, як найважливішу галузь важкої промисловості, можливості сьогодення та перспективи металургів міста Маріуполя, про важливість професійного вибору тощо. До онлайн коворкінгу була залучена творча група здобувачів освіти, які знайшли цікаві історичні матеріали, підготували та продемонстрували відеоролик до 125-річча ММКІ, презентацію «ММКІ: Будні та свята гіганта індустрії» та відеоролик про продукцію зі сталі групи Метінвест, з якої створені об’єкти в Україні та по всьому світі.

Викладач біології та екології Маріупольського ВМПУ Чупилко І. М. розповіла про екологічні програми, які впроваджує Метінвест в Маріуполі із захисту навколишнього середовища.

Викладач спеціальних дисциплін даного ЗП(ПТ)О Вертипорох О. М. розповіла про досягнення здобувачів освіти Маріупольського ВМПУ протягом навчання в училищі та на підприємстві-замовнику кадрів ММКІ.

В підготовці заходу активну участь також брали майстер виробничого навчання Кокарева Т. В. та викладач суспільних дисциплін Боєва О. І.

Маріупольський центр професійно-технічної освіти представляли викладачка математики та інформатики Андрєєва Я. І. та викладачка спецдисциплін Каменецька І.О., а Маріупольський професійний машинобудівний ліцей – викладачка суспільних дисциплін Циганчук Л. О. Дані доповідачки презентували свої заклади освіти, ділилися досвідом співпраці з базовими підприємствами – МК Азовсталь та Метінвест-Промсервіс, пишалися досягненнями своїх здобувачів освіти та випускників закладів і запрошували сьогоднішніх школярів долучатися до їх дружніх колективів .

Презентація ДНЗ "Маріупольський центр ПТО"