Міжнародний день захисту прав людини в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 11.12.2020р. о 15:34

 До відзначення Міжнародного дня захисту прав людини в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» були проведені наступні заходи:
1. Інформаційна година « 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини», з метою розповісти здобувачам освіти про їхні права й свободи, визначені загальною Декларацією прав людини; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати поважне ставлення до власної особистості та інших; проінформувати здобувачів освіти про явище торгівлі людьми як прояву сучасного рабства, про причини та наслідки дискримінації. Виховувати у здобувачів освіти незалежну від віку та статі чутливість до Гендерної рівності. Присутні переглянули підготовлену презентацію, відеоролики ( « Життя на продаж», «Ловці мрій»). Викладачка побажала присутнім в майбутньому зробити свідомий і виважений вибір і нагадала, що з будь-якої ситуації можна знайти вихід. Інформаційна година була закінчена віршем «Людяність» (Є.Бабій).
2. Правова вікторина «Права та цивільно-правова відповідальність дітей»
Мета вікторини: ознайомити з правами дитини в Україні, навчити здобувачів освіти захищати свої права, з’ясувати відмінність прав дітей та дорослих, виховувати інтерес до правових знань.
3.Інформаційна година «Працевлаштування неповнолітніх дітей» (інформація донесена до здобувачів освіти на платформі GoogleClass).