МК «Енергетичні дисципліни»

Звіт МК «Енергетичні дисципліни» за І семестр 2021-2022 н.р.

Засідання МК «Енергетичні дисципліни»

5.01.21 відбулося чергове засідання МК «Енергетичні дисципліни». На порядку денному були розглянуті наступні питання:
• Підведення підсумків методичної роботи членів МК «Енергетичні дисципліни» за І семестр 2021 – 2022 н.р.
• Підсумки ДКА з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
• Шляхи поліпшення роботи педагогічних працівників з професійно – теоретичного та професійно –практичного навчання в набутті здобувачами освіти знань, вмінь та, навичок
• Обговорення та затвердження переліку завдань для дипломних робіт з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» перелік
• Обговорення та затвердження переліку робіт з професійно – практичної підготовки на II семестр з професій: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Машиніст крана металургійного виробництва»


   

Тиждень енергетика

З 22.12.21 до 28. 12.21 в ДНЗ МЦПТО пройшов Тиждень енергетика, присвячений Дню енкргетика (22 грудня) . МК «Енергетичних дисциплін» підготувала програму Тижня:
• 22 – 24 грудня – марафон серед професій закладу на кращу стіннівку до Дня енергетика
• 22 грудня – Позакласний захід для першокурсників: «Подорож у світ робототехніки» (готують II та III курси під керівництвом майстра в/н Панькової
• 23 – 27 грудня – конкурс рефератів на тему: «Енергетика – двигун економіки»
• 28 грудня – Електромонтер 2021 (ДКА з професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» гр. № 10Г)
Переможцями Тижня енергетика журі одностайно визнало здобувачів освіти з професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
Яскраві моменти Тижня…

Відкритий позакласний захід на тему: «Подорож у світ роботів»

З нагоди Дня енергетика в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» 22 грудня 2021 року майстер в/н Панькова В.К. провела відкритий позакласний захід на тему: « Подорож у світ роботів». Подорож супроводжувалася цікавими фактами з робототехніки в Україні та сучасному світі. Під час заходу було використано різні форми завдань: вікторина, «Країна зашифрованих слів», технічна гра « Так чи ні», « Роботи у професії»
Здобувачі освіти II та III курсів з професії « Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» продемонстрували роботу роботів, які створили своїми руками: невідомо – літаючий об’єкт, на злітній смузі, життя жуків, український млин.
 

Тиждень енергозбереження

 З 08 по 12 листопада 2021 року в ДНЗ Маріупольський центр професійно –технічної освіти пройшов тиждень енергозбереження. В рамках тижня були проведені: конкурс он – лайн стіннівок, конкурс рефератів та позакласний захід на тему: «Енергетичний калейдоскоп» (група №11Г за професією: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»). Під час позакласного заходу біла розкрита проблема раціональності та ефективності використання енергоресурсів, впровадження технологій енергозбереження та пошуку альтернативних джерел енергії.
Переможцями стали:
I місце – здобувачі освіти з професії: «Помічник машиніста тепловоза, слюсар рухомого складу»;
II місце – здобувачі освіти з професії: «Слюсар – ремонтник, електрозварник ручного зварювання»;
III місце – здобувачі освіти з професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

РЕФЕРАТИ        ПРЕЗЕНТАЦІЇ        ОБ'ЯВА

 Засідання МК "Енергетичні дисципліни"

27.10.2021 року відбулося засідання МК "Енергетичні дисципліни". На порядку денному були розглянуті наступні питання:

• Підготовка здобувачів освіти до участі у I етапу Міжнародного конкурса Worldskils Ukraine 2022 за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» Обговорення та складання графіків консультацій
• Затвердження екзаменаційних матеріалів для проведення комплексної кваліфікаційної атестації з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на III розряд
• Підготовка до Тижня енергозбереження. (з 08 по 12 листопада)
• Обговорення та затвердження переліку завдань для дипломних робіт та графіку консультацій з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»


 

Звіт МК "Енергетичні дисципліни" за 2020 - 2021 н.р.

Засідання МК "Енергетичні дисципліни"

15 січня 2021 року відбулось засідання МК «Енергетичні дисципліни», під час якого були розглянуті питання:
1. Діагностика моніторингу якості знань та аналізу успішності учнів у І семестрі.
2. Шляхи поліпшення роботи вчителів технічних дисциплін та майстрів в/н з питань підвищення ефективності в набутті здобувачами освіти знань, вмінь, навичок
3. Аналіз роботи методичного об'єднання за i семестр та обговорення і затвердження плану роботи на ii семестр 2020- 2021 н. р.
4. Ознайомлення з новинками педагогічної та технічної літератури.


 

Звіт МК "Енергетичні дисципліни" за І семестр 2020 - 2021 н.р.

Засідання методичної комісії «Енергетичні дисципліни»

29 жовтня 2020 року в ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» відбулося засідання методичної комісії «Енергетичні дисципліни». Одним із основних питань засідання було викладання теоретичного матеріалу з професійно – технічної підготовки та професійно – практичної підготовки в умовах дистанційного (змішаного) навчання в умовах карантину.

ЗВІТ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ «ЕНЕРГЕТИЧНІ ДИСЦИПЛІНИ» ЗА 2019 - 2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Онлайн засідання методичного об'єднання "Енергетичні дисципліни"

5.05.20 року відбулося онлайн засідання методичного об'єднання "Енергетичні дисципліни", основною темою якого стало обговорення дистанційного навчання на період карантину. Педагогічні працівники поділились досвідом використання електронних ресурсів в опануванні дистанційного навчання, творчою методичною роботою (розробки уроків, публікації) та також з боку самоосвіти це прослуховування онлайн семінарів тощо.

ЗВІТ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ «ЕНЕРГЕТИЧНІ ДИСЦИПЛІНИ» ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ЗА ПЕРІОД З 18. 03.20 р. ПО 30.04.20 р.