Краще попередити, ніж долати наслідки…

Новина опублікована: 05.02.2020р. о 14:10

  5 лютого 2020 року в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» відбулась зустріч з представниками патрульної поліції.
Здобувачі освіти уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності. Працівники поліції дали змістовні відповіді на запитання, які виникали у здобувачів освіти під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали всім і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.
Організація бесід і зустрічей здобувачів освіти з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в Центрі, вона дозволяє здобувачам освіти реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Ротмістрова О.С. подякувала працівникам поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосила, що краще попередити будь яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.