Конкурс професійної майстерності “Я-електромонтер”

Новина опублікована: 18.05.2021р. о 10:11

18 травня 2021 року відбувся конкурсу професійної майстерності «Я - електромонтер» серед здобувачів освіти першого курсу з професії « Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» із застосуванням електронних освітніх ресурсів. Для підвищення креативного мислення здобувачів освіти були використані елементи гри: журі – роботодавець (виробництво ПРАТ «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ») з одного боку та конкурсанти – здобувачі освіти( майбутні фахівці компанії виробництва ПРАТ «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ». Це робить позитивний емоційний вплив на здобувачів освіти, встановлює міжпредметний зв'язок з різними навчальними дисциплінами, сприяє підвищенню ефективності навчання.
Конкурс проводився в два тури:
I теоретичний тур
Конкурсанти презентували себе у вигляді мотиваційними листами (есе), які були оцінені журі та тестування(виконання тестових завдань на персональному комп’ютері 30 питань з трьома варіантами відповіді, з яких одна правильна) з метою перевірки професійно-теоретичних знань з предметів: «Монтаж, ремонт, наладка та технічне обслуговування електроустаткування», «Технічне креслення», «Електротехніка з основам промислової електроніки», «Охорона праці».
Термін виконання – 1 академічна година.
II практичний тур включав перевірку знань і умінь при складанні схеми прохідного вимикача, доцільність використання електромонтажного інструменту та дотримання правил з охорони праці.
Термін виконання – 1 академічна година.

Критерії оцінювання знань і умінь здобувачів освіти:
I тур – 40 балів
II тур – 30 балів
Всього максимальна кількість балів – 70.
Переможці конкурсу, які посіли 1-2-3 місця за підсумками двох турів нагороджені грамотами та перепусками для подальшого працевлаштування.
Конкурс пройшов у дружній доброзичливій атмосфері!

code=5619581