Конкурси профмайстерності

Майстер-клас на тему: "Приготування японського заварного бісквіта"

  15.12.21 був проведений майстер-клас майстром виробничого навчання Григор'євай А.С. на тему: "Приготування японського заварного бісквіта" та приготування бісквіта "Кастелла".

 

 

 УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ВІДБІРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ WORLDSKILLS UKRAINE-2021/2022

 З 11 по 13 жовтня в м. Маріуполь відбувся регіональний відбір конкурсу професій WorldSkills Ukraine-2021/2022. Конкурс відбувався на базі Спортивного комплексу «Іллічівець» у 8-ми компетенціях.
Представники-здобувачі освіти ДНЗ "Маріупольський центр професійно-технічної освіти" посіли такі призові місця у змаганнях в номінаціях:
«Електромонтажні роботи» - 3 місце Москальов Вячеслав;
«Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту» - 2 місце Білий Олександр.
Вітаємо переможців з високими результатами сумісної роботи здобувачів освіти та педпрацівників!

 

 

 23 квітня 2021 року в слюсарній майстерні ДНЗ «Маріупольський центр професійно - технічної освіти» відбувся конкурс професійної майстерності «Перший крок до професіоналізму» серед здобувачів освіти І курсу

23 квітня 2021 року в слюсарній майстерні ДНЗ «Маріупольський центр професійно - технічної освіти» відбувся конкурс професійної майстерності «Перший крок до професіоналізму» серед здобувачів освіти І курсу. Приймали участь здобувачі освіти груп № 12, № 13, № 15.
Конкурс проводився в два етапи. Перший етап – теоретичний, який складався з теоретичних завдань тестового типу.
Це тести на репродуктивну діяльність із підказкою, завдання на впізнання, на відмінності, тести-класифікації, спеціальні завдання на логіку.
Зміст і складність теоретичного завдання відповідали освітній програмі й Державному стандарту професії.
Другий етап – практичний – виготовлення шпильки. Завдання відповідали вимогам кваліфікації й обсягу раніше вивченого програмного матеріалу, виконувалися в послідовності з наростаючою складністю. Провела конкурс викладач професійно – теоретичної підготовки Славова В. В.
За результатами журі:
І місце – посіла команда «Висота» групи № 12
ІІ місце - група «Профі» № 15
ІІІ місце – група «Лідер» № 13.
Також здобувачі освіти були відзначені грамотами особисто:
І місце - Олефиренко Ілля групи № 12
ІІ місце - Дедусєнко Богдан група № 12
ІІІ місце - Лисенко Едуард група № 15
Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо нових досягнень!


17 березня 2021 здобувач освіти ІІІ курсу Агєєв Роман взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Донецької області з професії «Помічник машиніста тепловоза» в м. Слов'янськ.

За результатами конкурсу на підставі рішення журі наш здобувач освіти став призером і отримав диплом.
За підготовку здобувача освіти до конкурсу викладач спецдисциплін Титова Майя Іванівна отримала подяку.
Вітаємо, зичимо подальших успіхів та здобутків!

 

Конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти І,ІІ, ІІІ курсів за фахом «Кухар, кондитер»

 18 березня 2021 року відбувся конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти І,ІІ, ІІІ курсів за фахом «Кухар, кондитер». Приймали участь здобувачі освіти груп №19, №29, №39.

Тема конкурсу «Весняні салати». Команди готували такі салати:
1. група №19 – салат «Тюльпан»;
2. група №29 – салат «Весняний салат»;
3. група №39 – салат з цитрусами та креветками.

За результатами журі:
І місце – посіла команда групи №39;
ІІ місце - група №29;
ІІІ місце – група №19.

Також здобувачі освіти були відзначені за номінаціями:
1. Номінація «Найрозумніший» - Романюк Я., група №29;
2. Номінація «Майстер нарізки» - Кошелець С., група №19.

 

Конкурс «Кмітливий кухар»

 

З нагоди свята «Масляної» в ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» відбувся конкурс професійної майстерності «Кмітливий кухар». Мета конкурсу – визначити рівень кваліфікації здобувачів освіти та виявити кращого за професією «Кухар, кондитер». У конкурсі взяли участь кращі знавці кулінарних таємниць серед здобувачів освіти двох груп № 29, № 39 за професією «Кухар, кондитер».
Учасники показали свої знання та вміння, власну творчість, фантазію, ерудицію.
Вболівальники активно підтримували своїх одногрупників. Було проведено вікторину для вболівальників, кращі з яких нагороджені солодкими призами.
Перемогу одержала група № 39, але всі учасники показали майстерність, кмітливість, креативний підхід та отримали призи.

 Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу
фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Маляр»
у Донецькій області

9 квітня 2019 року в Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти Донецької області з професії «Маляр».
Зазначений конкурс проводився гідно з спільним планом роботи департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації і Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області з метою успішного оволодіння трудовими уміннями і навичками, підвищення професійної майстерності та стимулювання інтересу учнів до глибокого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки, а також для популяризації професії.
В ІІ (обласному) етапі Конкурсу взяли участь 3 переможця І етапу в закладах професійної та професійно-технічної освіти, що ведуть підготовку кваліфікованих робітників з професії «Маляр», останнього курсу навчання.
Відповідно до Умов проведення, Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. Перший тур передбачав комп’ютерне тестування з предметів професійно-теоретичної підготовки - виконання тестових завдань на персональному комп’ютері, які складалися з 60 питань, практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації з професії «Маляр 3 розряду» та передбачав виконання практичного завдання – виконання декоративної шпаклівки своїми руками.
Практичний тур проводився в навчальній майстерні. Він відповідав вимогам рівню кваліфікації «Маляр 3 розряду» та передбачав виконання малярних робіт відповідно до сучасних тенденцій. Під час конкурсу учасники продемонстрували високу професійну майстерність: вміння та навички застосовувати теоретичні знання на практиці, виконувати роботи з дотриманням технологічної послідовності, виробничої культури, правил безпеки праці та прийоми роботи з інструментом під час виконання завдань.
По завершенні конкурсних завдань журі підбило підсумки, за результатами яких і були визначені переможці Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Маляр».
За підсумками Конкурсу призові місця розподілилися таким чином:
І місце – Носуленко Іван, учень Державного навчального закладу «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»;
ІІ місце – Дроботя Тетяна, учениця Курахівського професійного ліцею;
ІІІ місце – Єрохіна Крістіна, учениця Маріупольського професійного ліцею будівництва.
Головою журі конкурсу був директор товариства «Емпірей-БУД» Воленюк Валентин Васильович, який дав високу оцінку заходу та побажав учасникам успіхів і творчого натхнення в подальшій професійній діяльності. Призери конкурсу отримали пам’ятні подарунки.
Переможцю Носуленко Івану Івановичу бажаємо успіхів в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Маляр», який буде відбуватися на базі Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці 14-16 травня 2019 року.

Вітаємо з Масляною!

27.02.2019р. в Державному навчальному закладі «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» пройшов конкурс професійної майстерності «Кмітливий кухар» серед учнів І та ІІІ курсу.
Мета заходу: визначити рівень кваліфікації учнів та виявити кращого за професією.
З невеликим відривом перемогла команда ІІІ курсу «Марципани». Всі учні показали майстерність, кмітливість, ерудицію та креативний підхід.
Бажаємо подальших успіхів!