Звіт про відзначення Міжнародного дня рідної мови у ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» у 2019 – 2020 навчальному році

Новина опублікована: 25.02.2020р. о 08:34

 У ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» до відзначення Міжнародного дня рідної мови були проведені наступні заходи:
• Здобувачі освіти І – ІІІ курсів взяли участь у написанні диктанту єдності «Україна в нас одна».
• Учні другого курсу, які навчаються за спеціальністю «Кухар, кондитер» запросили всіх охочих до мовознавчої кав’ярні «Вподобайка», де ознайомили всіх присутніх з українськими прислів’ями та приказками, які пов’язані з кулінарією та продуктами харчування. Після чого провели пісенний конкурс на кращого знавця українських народних пісень, в яких згадуються назви страв або гастрономічних виробів.
• 19 – 21 лютого 2020 року проведена виставка стіннівок, присвячена Міжнародному дню рідної мови, в якій взяли участь групи І – ІІІ курсів.
• 21 лютого проведений квест між здобувачами освіти І курсу «У пошуках мовних скарбів». Під час проведення квесту учні мали змогу активізувати набуті раніше знання з української мови, а також дізнатися багато нової інформації. Протягом гри учасники повинні були пройти вісім етапів, відімкнути чорну скриньку та пограти на «музичному автоматі». Після завершення гри, був визначений переможець, найкращий гравець та вболівальник . Гра пройшла в доброзичливій атмосфері.
• Учні І – ІІІ курсів взяли участь у створенні відеоролика, присвяченого Міжнародному дню рідної мови: «І в серці обізветься рідна мова».