Засідання регіональної методичної секції викладачів та майстрів в/н з професії «Кухар, кондитер»

Новина опублікована: 01.10.2020р. о 09:40

Відповідно до плану роботи навчально-методичного кабінету професійної (професійно-технічної) освіти в Донецькій області 30.09.2020 року проведено засідання регіональної методичної секції викладачів та майстрів в/н з професії "Кухар, кондитер" на базі ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти».
Тема заходу: «Страви Приазов'я».
Учасників секції привітала директор закладу освіти Яковлєва Лілія Вікторівна, яка ознайомила з реаліями і перспективами розвитку закладу, зазначивши що впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій в навчально-виробничий процес є одним з пріоритетних напрямків роботи колективу. Відкрила засідання та висвітлила важливі питання щодо організації методичної служби у підготовці кваліфікованого робітника в ПТНЗ області – Глобіна Ніна Сергіївна, регіональний методист навчально-методичного кабінету професійно (професійно-технічної) освіти в Донецькій області.
Засідання регіональної секції пройшло у теплій й невимушеній атмосфері з презентаціями страв закладами освіти м. Маріуполя.
Дякуємо, що завітали до нас!