Засідання методичної секції викладачів природничо-математичних дисциплін Маріупольського методичного об’єднання

Новина опублікована: 27.09.2019р. о 19:00

В ДНЗ "Маріупольський центр професійно -технічної освіти" відбулося засідання методичної секції викладачів природничо-математичних дисциплін Маріупольського методичного об’єднання.

Якість та результати освітнього процесу залежать передусім від викладача, від його теоретичної підготовки та педагогічної майстерності. З метою обговорення та практичного використання методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів 27 вересня 2019 року зібрались викладачі природничо-математичних дисциплін Маріупольського методичного об’єднання.

Відкрила засідання та привітала присутніх за допомогою програми Skype методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ольга Пустовгарова. Учасники методичної секції отримали змістовну інформацію з питань реформування освіти, проаналізували результати ЗНО 2019 року та ознайомилися з особливостями викладання предметів в поточному році.

Керівники регіональних методичних секцій Яна Цивенко, Володимир Сосунов, Надія Войнова, Ірина Чупилко надали ґрунтовні роз’яснення стосовно викладання математики, фізики, інформатики, хімії, біології та географії. Незайвим було й обговорення повсякденних питань перевірки зошитів, проведення тематичних атестацій, виконання лабораторних та практичних робіт, проектів тощо. З важливими питаннями підвищення кваліфікації педагогічних працівників учасників секції ознайомила методист НМЦ ПТО у Донецькій області Маріупольського методичного об’єднання Ніна Глобіна.

Наприкінці заходу педагоги поділились планами щодо проведення спільних методичних заходів та побажали один одному успіхів в освітянській праці.

За матеріалами сайту

НМЦ ПТО у Донецькій області

https://nmcdon.org.ua/