ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти» взяв участь у традиційному щорічному обласному фестивалі Різдвяних традицій «Різдвяне диво».

Новина опублікована: 23.01.2020р. о 14:34

 Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Це свято приносить тепло і радість у кожну родину. Радість, яка триває вже понад два тисячоліття і пригадує нам воплочення Господнє – Його Різдво.
Збереження і розвиток різдвяних традицій України, як і збереження самобутності українського народу - дуже актуальні питання сьогодення.
Вже стало доброю традицією проводити у січні яскравий, національний фестиваль «Різдвяне диво».
Так 22 січня 2020 року Державний навчальний заклад «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»» взяв участь у традиційному щорічному обласному фестивалі Різдвяних традицій «Різдвяне диво».
Учасниками фестивалю стали представники всіх закладів професійної освіти Маріупольського регіонального методичного об’єднання.
Ініціатором та організатором чудового заходу виступив Палац молоді «Юність» під керівництвом Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.
Відповідно рішення журі наші здобувачі освіти зайняли І місце в номінації «Десерти», ІІ місце в номінації «Кутя», ІІІ місце в номінації «Вареники», ІІІ місце в номінації «Напої», ІІ місце в номінації «Вертепна драма» та диплом за участь в номінації «Колядки та Щедрівки».
Журі відмітило високий рівень майстерності, артистичності, культури виконання та оригінальність творчих робіт і виступів представників закладів професійної освіти Маріупольського регіонального методичного об’єднання.