ДНЗ “Маріупольський центр професійно – технічної освіти” прийняв участь в обласному семінарі-практикуму педагогічних працівників з підготовки професій, пов’язаних з електрикою

Новина опублікована: 10.01.2019р. о 11:17

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області був організований і 17 грудня 2018 року проведений обласний семінар-практикум педагогічних працівників з підготовки професій, пов’язаних з електрикою за темою: «Базове підприємство – територія безпеки».

Захід відбувався в режимі ON LINE. Білозерський професійний гірничий ліцей Покровського методичного об’єднання був базою підключення інтернет-зв’язку. Ретельна підготовка відповідальних осіб закладу створила гарні умови, якісне з’єднання і роботу інтернета. Викладачі й майстри виробничого навчання Маріупольського та Бахмутського методичних об’єднань приєднались до семінару через програму SKYPE.

Методист НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяна Солодун відкрила захід, привітала учасників, ознайомила з програмою проведення і наголосила на актуальності й важливості теми, бо охорона життя і здоров’я людини є пріоритетним напрямом соціальної політики держави й завданням закладів професійної (професійно-технічної) освіти є збереження молодого покоління як безцінного потенціалу для майбутнього становлення ефективної і сильної держави. Методист також нагадала учасникам основні нормативно-правові документи, які регламентують права і обов’язки з питань охорони праці всіх учасників освітнього процесу.

На семінарі - практикуму майстер в/н ДНЗ «Маріупольський центр ПТО» Панькова Вікторія Костянтинівна з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» виступила з доповіддю «ПРАТ «Азовсталь» - територія безпеки» та поділились досвідом своєї роботи з питань охорони праці учнів в період проходження виробничої практики на підприємстві ГРУПИ МЕТІНВЕСТ і з вимогами роботодавців до знань з охорони праці при працевлаштуванні випускників.