День української писемності у ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 09.11.2018р. о 16:37

09 листопада 2018р традиційно у Центрі був відзначений День української писемності. На всіх уроках української мови були проведені інформаційні п’ятихвилинки «О слово рідне хто без тебе я?», класні керівники та учні на класних годинах підготували повідомлення про підтримку та розвиток державної мови як духовного потенціалу нації, про виховання високої мовної культури учнів. 09.11.2018р в актовій залі провели позакласний захід на тему: «Дерево життя української мови».

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, підсилення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.

В Центрі були проведені І етап ХIX Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика і літературно мовний конкурс імені Тараса Шевченка.

Переможцями стали наступні учні:

Перше місце у конкурсі імені Тараса Шевченко зайняв учень групи №15 Діденко Іван., учениця групи №32 Шалте Юлія

Перше місце у конкурсі імені Петра Яцика зайняв учень групи №15 Діденко Іван., учениця групи №32 Шалте Юлія

Друге місце у конкурсі імені Петра Яцика зайняв учень групи №17 Желев Дмитро, учениця групи №39 Риженкова Анастасія.,

Протягом дня учні Центру мали змогу у бібліотеці переглянути тематичну виставку до Дня української писемності, а також учні та педагогічні працівники Центру взяли участь у щорічному Всеукраїнському  радіодиктанті єдності.