День Знань у ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»

Новина опублікована: 01.09.2021р. о 17:15

Першого вересня в нашому закладі освіти пройшли заходи до Дня Знань. Розпочався день з урочистої лінійки. Підняв Державний Прапор України кращий здобувач освіти Центру - Романюк Ярослав. Урочисто привітала інженерно-педагогічний колектив, здобувачів освіти, гостей та батьків директор ДНЗ «МЦ ПТО» Яковлєва Л.В. Перед здобувачами освіти виступили начальник відділу кадрів ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» Кочетков В.М., заступник голови профспілкової організації ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» Чеботок О.В.
У цей день для здобувачів освіти настає новий життєвий етап, повний цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів. Давня мудрість «Вік живи – вік учись» сьогодні актуальна, як ніколи, адже освіта є основою для успішної кар’єри і благополучного життя.
Завдяки активній позиції педагогічного колективу Центру, створені умови для отримання якісних професійних навичок у освітньому процесі використовуються сучасні інформаційні технології та інноваційні методи навчання.
Від усього серця бажаємо першокурсникам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам та майстрам в/н – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння.
Нехай цей навчальний рік стане для всіх нас відправною точкою до підкорення нових вершин!
З Днем знань!