День відкритих дверей у Центрі

Новина опублікована: 19.04.2019р. о 09:48

 ДНЗ «Маріупольський центр професійно – технічної освіти» давно славиться своїми добрими традиціями. Одна з них проводити щороку День відкритих дверей для учнів шкіл м. Маріуполя.
Цього дня до Центру завітали вчителі та учні випускних класів. Вони мали можливість поспілкуватися із майстрами, з викладачами, учнями, оглянули музей навчального закладу, кабінети, виставки учнівських робіт, були присутні в майстернях з професій «кухар, кондитер», «слюсар – ремонтник, електрозварник ручного зварювання», «помічник машиніста тепловоза», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «маляр, штукатур», «машиніст крана металургійного виробництва».
За свою багаторічну діяльність Центру є чим похвалитися. Це впровадження інтерактивних методів навчання, проектна діяльність, участь у виставках «Сучасні заклади освіти», конкурсах, виховних заходах.
Перед учнями виступила заступник директора з НВР Кондрючек Р.Ф. яка познайомила з історією Центру, досягненнями учнів, викладачів, розповіла про перспективи на майбутнє.
Під час зустрічі – спілкування абітурієнти дізналися про професії, яким тут навчають, поспілкувалися із керівним та викладацьким складом навчального закладу, отримали консультації з правил прийому та пільгового вступу, поцікавилися перспективами працевлаштування після здобуття професії.
У кінці зустрічі перед учнями виступив Дудко І.А. – викладач фізичної культури, тренер з греко – римської боротьби, який поділився досягненнями учнів, як стали призерами обласних, міжнародних і світових змагань.
Проведений захід нікого не залишив байдужим.